Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról ha egy férfi 2 nővel él együtt? Mindkét nő egyenrangú, komoly partner, mindkét nőt egyformán szereti a férfi.

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 03:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%

Életművész :D


F

2015. okt. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Már leveleztem itt egy fiúval, aki ezt állította magáról. Azután amikor találkát beszéltünk meg vele és a 2 élettársával, felszívódott, és még a nevét sem volt hajlandó elárulni. Jelzem, én a polgári nevemen vagyok fenn és megkapta a szintén a nevemet tartalmazó mailcímemet.

Ő meg ilyen gyerekes fantáziaálneveken volt fenn.

Majd ha az anyukája és a környezete is mind tudnak erről, és integrálva van a 2 lány a családba, és nem csak a fantáziájában létezik ez a dolog, akkor beszéljen!

2015. okt. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Érdekkapcsolat.

Ha valaki szereti a párját, nem tudna rajta osztozni mással.

2015. okt. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
28%

1: Lányokat kérdeztek!

3: Én nem érzem teljesnek a kapcsolatot, ha a fiúmnak csak én vagyok!

2015. okt. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
13%

3: Még egy gindoltaom van erre a hozzászólásodra, kedves 3.!

Megdöbbentő, hogy még mindig mennyien merészelik használni a szeretni szót a birtoklási vágyra!!


A mondatod helyesen:

A valaki igazán birtokolja a párját, nem lenne képes rajta osztozni mással.


Osztozni a zsákmányon szokás, kis hölgy!

Emberekre nem használjuk ezt a kifejezést!!!!

2015. okt. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

2-esre reagálva:

Olyan kapcsolatra gondolok igen, mikor ez teljesen nyilvános, a barátok és a rokonok is tudják. Tehát nem egy titkos , szeretői viszonyra gondoltam. Nálunk és a nyugati kultúrkörben nem vehető nőül több lány, tehát papíron nem lehet több feleséged, de élettársi formában ez korrektül megvalósítható. Lehetőleg komoly hozzászólásokat várok, megindokolva, hogy miért jó ez vagy épp nem jó szerintetek.

Egy érdekes adalék: Amerikában vannak ilyen többnejű közösségek és az ilyen családban felnövő gyerekek ügyesebbek, értelmesebbek.

2015. okt. 29. 05:30
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te írtál privit? Nem írok vissza olyanoknak, akik nem a nevükön regisztáltak, bocsi.

Itt válaszolok a kérdésedre, ha van.

2015. okt. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
48%

#7 Nem akarok kötekedni, ha mondjuk Kovács Dezsőnek regisztráltam volna magam,akkor szóba állnál velem például? :D

Ezt a logikát....

Esetleg egy személyit is fel kell mutatni nálad?:D

Jól van nem akarlak bántani,bocsánat, de ez poén.

2015. okt. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

2-es:

Azt írtad leveleztél erről egybfiúval. Miért érdekelt ilyen kapcsolat?

2015. okt. 29. 06:35
 10/39 A kérdező kommentje:

4--es:

"3: Én nem érzem teljesnek a kapcsolatot, ha a fiúmnak csak én vagyok!"

Szerinted miért érzed ezt?

2015. okt. 29. 06:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!