Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról ha egy férfi 2 nővel él együtt? Mindkét nő egyenrangú, komoly partner, mindkét nőt egyformán szereti a férfi.

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 03:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
21%
19: Bocs, de nem akarok céltábla lenni itt, minden válaszom 0%-os, azért nem szeretnék hamarosan 40%-os lenni...
2015. okt. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%

8: Azért 100 emberből 98 nem olyan elvetemült. A maradék 2 meg úgyis lebukik később, és azt megemlegeti, ha én buktatom le.

Hiába próbálkozol újra és újra, kiszagolom a hazugokat.

Ha érdeleknélek kicsit is, ahogy állítod, akkor nem lehetne itt 7 db 0%-os értékelésem például... Ennyit erről!

2015. okt. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy hazudik az érzelmeit illetően. Egyszerűen csak nem akar egyik nőnél sem elköteleződni kizárólagosan, de nem is szereti egyiket sem. Ha szeretne, akkor azzal az egy nővel lenne akit szeret.


A két lány meg, ha ebbe belementek, akkor a végletekig megalázzák saját magukat.

2015. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
81%

Létezik a jelenség, az nlc-n is volt anno cikk róla. Ha a feleknek így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá.


[link]

2015. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"mindkét nőt egyformán szereti a férfi.


Lol. Olyan nincs. Szeretni csak egyet, nem kettőt.

2015. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
24%
Bigámia házasság nélkül és ha jól tudom büntetendő. De szerintem csak kamuzott!
2015. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy nem vagyunk egyformák, és mindenki éljen úgy, ahogy neki megfelel. Ha a férfi is, és a két nő is boldog, kit bántanak ezzel?


Azt meg nem az én dolgom eldönteni, hogy egy ilyen felállásban hogy működik a szerelem, ez a benne élő három ember dolga. Nálam a hagyományos kapcsolat dívik (két ember egy pár), de nem ítélkezem.

2016. jan. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira nem mennék bele egy ilyenbe, de ha ez minden szereplőnek megfelel, akkor azt csinálnak, amit akarnak.
2016. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Azt, hogy akkor már lehet, hogy 1 férfinak nem lesz párja.


Háború után viszont, amikor kihal a férfiak nagy része szerintem jó ötlet lenne legálissá tenni. De úgy, hogy a férjen tényleg számon lehessen kérni, hogy eltartja a feleségeit + a mindegyiktől származó gyerekeit + a feleségei előző házasságából származó gyerekeit (akiknek meghalt az apjuk a háborúban).


Valaki említette az iszlámot, de ott sincs sok férfinak több felesége. Inkább az iskolázatlanabb (akik félreértelmezik a vallást, vagy egyéb okokból) meg a nagyon gazdag rétegnél (akik rendesen el tudják tartani a nőket) fordul ez elő.

2016. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Eleve több a nő mint a férfi.

Nem marad egy férfi sem pár nélkül. Illetve aki nem elég rámenős az amúgy is pár nélkül marad.

2016. márc. 16. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!