Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha a párom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom miatt nem jövünk ki anyagilag?

Figyelt kérdés

Külföldön èlünk. Èn minimálbért keresek, ö még 3 évig tanul, a minimàlbèrnèl valamivel kevesebbet kap érte.

Az albi nem drága, rezsink nincs, csak bérleti díj, de ígyis odafigyelek, hogy ne fogyasszunk túl sokat. Külön kassza van, de keresetarányosan fizetünk mindent. Neki ígyis elmegy a teljes keresete, ha kifizeti a bérleti díjat, bèrletet, kaját. Ha ruha kell neki, vagy akármi, mindent megkap tölem. Ugyanígy én fizetem a programokat, évenkénti egyszeri családlátogatást is.

Én vendéglàtózom, az étkezésem biztosított, azontúl max péksütit veszek néha. Neki a munkahelyi étkezés is 25€/hét.

És folyton panaszkodik, mert megy a pénz.

Ha én nagyon odafigyelnék, sokat tudnánk félretenni, söt, a borravalómból ellenék, de nem akarok ennyire szerényen élni, ha rengeteget dolgozom.


Ilyenkor mi a megoldás?


L


2015. nov. 10. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos itt a népítélet ez lesz "dobd ki a lúzert, valósítsd meg magad" meg egyéb szélsőliberális dumák.


Sajnos sem az ő ösztöndíja, sem a te minimálbéred nem elég semmire se...

2015. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Clark Kent.. ***** válasza:
0%
dobd ki a pasit
2015. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél már erről komolyabban?

Akár tegyél elé egy papírt a számolásokról, mennyit költ ő és mennyit hoz haza, illetve mennyit te és mennyit keresel, meg hogy így mennyi a megtakarítás.

2015. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért aranyos ahogy hárítod a felelősséget :)
2015. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Háá, az első válaszoló, mint vérbeli konzervatív kretén, nem volt képes a válaszadásra szorítkozni, még oda kellett szúrnia azoknak, akik más véleményen vannak, mint ő, főleg, hogy előtte még senki nem is írt semmit, de hát ő egy igazi kis jóstehetség :D


Egyébként szerintem a megoldás az lenne, ha összeraknátok, amitek van, és nem lenne külön kassza, mert ez így csak megmérgezi a viszonyotokat. Persze ez csak akkor tartható, ha tényleg egyformán belátjátok, hogy mennyire kell spórolni. Nekem nem úgy tűnik, hogy a párod szándékosan keres kevesebbet, vagy költ többet, egyszerűen csak neki nem adott az, ami neked (munkahelyi ingyenes étkezés, borravaló, stb.), így nyilván több a kiadása, mint neked.

2015. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes, fordítva nem lenne gond:D
2015. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dolgozzon suli mellett. 25€ egy hétre elég sok, gondolom nem kötelező ott ennie, vigyen kaját.
2015. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

#5


Nem jön be a szélsőlibsi támadásod.

2015. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megoldás: kompromisszumot kell kötni. Elmondjátok egymásnak ki hogy képzeli el a pénzforgást és a két szemlélet között meghúzzátok az arany középutat. Éljetek is de tegyetek is félre.
2015. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám. Én el tudom tartani magam.
2015. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!