Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert felnek együtt élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felnek együtt élni idősebb korban az emberek?

Figyelt kérdés

Ketto embernek együtt könnyebb, olcsóbb az élet ,mint egyeddül.

Kényelmesebb ,mert tudnak együtt csinálni dolgokat /takarítás, főzés/.



tegnap 16:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
#20 Látom fáj az igazság neked. :D
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
21: az az igazság, hogy valakinek, aki szerint a házimunkát már mindig gép csinálja, és kb. a mosógépet tudja csak felsorolni, annak valószínűleg nem tiszta a lakása és igénytelen? Én nem az a válaszoló vagyok, de basszus... valszeg életében nem takarított WC-t, fürdőszobát, súrolt tűzhelyet az illető.
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy nem járok étterembe, sem munka után, sem közben, mert otthon megfőzöm magamnak az ebédet és vacsorázni is a saját főztömből szoktam. Tudod miért? Mert így harmadannyiba kerül a kaja havi szinten. És a saját kajám sokkal jobb mint bármilyen étkezde akciós menüje xar alapanyagokból. Ezért. De ha te nem tudsz főzni legalább olyan szinten, mint én, akkor elvárod, hogy veled menjek étterembe vagy elvárod, hogy főzzek rád. Mindkettővel rosszabbul járnék. Nekem egy férfival való összeköltözés csak ráfizetés lenne. Én megfogadtam, hogy kétféle férfi jöhet szóba, akiket hajlandó vagyok az életembe engedni. Vagy dúsgazdag, mindent is fizet és a tenyerén hordoz. Vagy egy igazi kisangyal, aki a lelkét is kiteszi értem minden értelemben. Legyen szó háztartásról, programszervezésről bármiről.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

#22 Köszi szépen, erről van szó.

Aki érti, az érti.

Egy olyan nő, aki normális háztartást vezet kapásból 50 féle dolgot felsorol, amik heti szinten előfordulnak egy házatartásban, mint házimunka.Ilyet csak egy férfi, esetleg egy 3 éves gyerek mond, hogy "manapság már minden házimunkát gépek végeznek, mert kimos a mosógép".

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%

ez nem félelem


egyszerűen csak nem akarok együtt élni bárkivel is, nem zavar ha szexelünk de menjen haza utána, ha úgy alakul nem zavar ha nálam alszik vagy néha nála, de ez nem heti 7x legyen már. nekem kényelmesebb ha haza megyek és nem kell kerülgetni valakit nem kell főzni takarítani más után, így neki sem kell ezeket utána megtenni

az a 2 pohár és pár mosogatni való elfér a gépben, de ennyi ne hagyja nálam a cuccait, nem akarok fiókot nyitni neki


majd talán ha azt látom h elég stabil a kapcsolt akkor beengedem jobban az életembe de jelenleg nem ezt látom a pasiknál. első negatív dologra lelépnek. ez nem stabil dolog. így nem fektetek bele sokat mert minek?

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem félek együtt élni, csak a franc nem akar még egyszer máshoz igazodni, mosni, főzni két emberre, takarítani, meg a szösz.


Amit a 10-esben leírtál az egy nagy bullsht, a valóság ezzel szemben az, hogy 95% a nő csinálja, mert ő a nő, ha dolgozik ha nem.


De hogyha úgyis nekem kell gürizni, akkor, miért kellene két emberre csinálni?

Egyszerűbb csak magamra...

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

15-ös, a port ki törli le, a kaját ki készíti, bevásárlás, felmosás, ruhák leszedése, eltevése, teregetés, ablakpucolás, rendrakás - kapásból felsoroltam, mit NEM csinál gép.


Ja, az a nő feladata, mert a here csak feküdni tud a tv előtt. Köszi, nem, akkor élek egyedül :D

tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%

#27 Ezeket nő ismerőseim mesélték nekem:

A férje azt hiszi, hogy az ő házukban egyszerűen nem telepedik meg a por, de nem tudja miért.Olyan jó a ház, hogy ott nincs por.Az ugye meg sem fordul a fejében, hogy ez azért van, mert a nő letakarítja.


A másik férje rácsodálkozott, hogy náluk nem fogy el soha semmi, hanem csodálatos módon mindig van.

Szappan a tartóban, új fogkrém, wc papír tartó feltöltve, a hűtőben kaja, stb.Rácsodálkozott, mikor megtudta, hogy mindezt a nő szokta megvásárolni, feltöltögetni.


A másik férje azt képzeli, hogy a tiszta, mosott, vasalt, hajtogatott ruha az csak úgy lesz valahonnan a szekrénybe.


Megint másik férje azt mondta: olyan furcsa, hogy náluk sosem lesz koszos a fürdőszoba, hiába használják bármennyit.Meg sem fordult a fejében, hogy a nő takarítja ki helyette is.


Na ennyit a férfiakról.

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!