Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal nők, akiknek 7-10-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők, akiknek 7-10-15 évvel idősebb a barátja, ti milyen különbségeket vesztek észre a párotok és a veletek egykorú emberek között?

Figyelt kérdés

18-25 éves nők kicsit idősebb párral (aki mondjuk 25-35 éves, de tőletek legalább 5-7 évvel idősebb), ti milyen különbségeket vesztek észre a párotok és a saját magad korosztálya között? És mik azok, amikben hasonlít és nem érződik különbség?


Kis szokásokat, apróságokat is írhattok, de nagy és komoly dolgokat is.


2023. febr. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Több lóvé, több ajcsi, nyaralások...
2023. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
18 voltam, a pasim 29, és pont azért ért véget, mert ég és föld a két életszakasz. Nem értette meg, hogy nekem igenis a szalagavató a világ közepe, az érettségi óriási dolog, szeretnék egy nagy bulit a ballagásomon, és be akarok jutni fősulira. Nem értette meg, hogy jogilag hiába vagyok felnőtt, de ha apám azt mondja, hogy hétköznap este kilenckor otthon kell lenni, akkor este kilenckor otthon vagyok. Ő könnyen ugatott a szőnyeg széléről, ha összeugraszt a szüleimmel, nem ő bukja a családi hátteret. Egy idő után elkezdte erőltetni, hogy költözzünk össze, a főiskola felesleges, majd ő eltart, én meg szüljek. Le is zártam.
2023. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak 4 év volt de olyan életszakaszban, ahol ez nagyon sok különbség. Plusz neki volt egy ilyen "lenézem aki kevesebbet tud nálam" személyisége is.


16 voltam, ő 20. Én 5 éves gimibe jártam, amikor összejöttünk még volt 4 évem a suliból, ő a második évet kezdte az egyetemen, tehát nekem még el sem kellett döntenem akkor, hogy mivel szeretnék foglalkozni, ő meg már majdnem a felét megcsinálta a sulinak. Neki már megvoltak ilyenek hogy jogsi, nyelvvizsga, élmények, amik nekem még évek múlva lettek csak meg. Volt, hogy meséltem, mit kellett tanulni földrajzból és azt válaszolta, hogy "ugye tudod, hogy én ezeken már rég túl vagyok?" Többet nem is mondtam neki. Háziban tudott segíteni. Én akkor kezdtem el ismerkedni a bulikkal, ő annyira nem volt bulizós, de amiken részt vett korábban abban kiélte magát így nem jött velem soha. Úgy éreztem nem tudok neki semmilyen témában újat mondani, ő viszont tudott és szerinte ez gáz volt hogy én nem tudok semmit. Ő gyereket akart volna már 25 évesen de akkor ugye én 21 lettem volna, persze elvárta hogy legyen diplomám, de azért így egyetem mellett szüljek is :D A barátai jófejek voltak de az ő barátaik kevésbé, azt feltételezték, hogy én is egyetemista vagyok, majd amikor kiderült, hogy még gimis és messze a vége, akkor hiába voltak addig kedvesek megváltoztak meg mondták hogy nem fognak úgy beszélni velem mint egy felnőttel mert csak 17 vagyok. Csodálkoztak hogy jött össze egy gimissel...


Ja úgyhogy nekem ez nem való :D

2023. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Idősebb: Kövér, hullik a haja, foga, nem bír normálisan szexelni, kirándulni sem lehet elmenni vele, mert nem bírja, ráncos, mindig fáj valamije. Beszélgetni nem lehet vele sok mindenről, mert fogalma sincs, a mai témákat eszik vagy isszák. Elavult nézeteket vall, irányításmániás.


Velem egykorú: Mindenben partner, megértjük egymást, jól néz ki, jó a szex, nem akar csicskaként kezelni. :)

2023. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, egész konkrétan. Legalábbis a mi esetünkben, 7 év van köztünk, fel sem tűnik.
2023. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legnagyobb különbség abban volt, hogy ő önálló felnőttnek megfelelő életvitelt tudott folytatni, én meg kevésbé. 21 voltam, amikor elkezdődött, 24, amikor véget ért, és 13 év volt közöttünk. Neki teljes állása volt, én egyetemista voltam, és habár voltak diákmunkáim, kb. zsebpénznek volt elég, eltartani nem tudtam volna magam. Ő egyedül élt albérletben, amit a saját képére formálhatott, én egy kollégiumszobán osztoztam 1-3 emberrel, volt olyan hely, ahol még dekorálni sem volt szabad. A korából kifolyólag több élettapasztalata volt, az élete beállt már egy stabil irányba, az enyém pedig még nagyon átalakulóban volt. Neki több dolog belefért anyagilag, nekem egy kávé vagy egy mozijegy már "extra kiadásnak" számított. Meg vele nem fordultak elő pl. olyan dolgok, hogy egy hónapig nem tud főzni, mert a kollégiumban elpusztult a sütő, és nem akarnak újat venni... :D Egyébként itt is előfordult, hogy érzékeltette velem, hogy a korából adódóan felsőbbrendű, meg hogy neki nem érdekesek az én dolgaim, mert ő már átment rajtuk.


Ezeket leszámítva más területeken sajnos nem volt olyan sok különbség, mármint sajnos idővel kiderült, hogy a mentalitásában és jövőtervezési szinten bőven megmaradt kora huszonéves szinten (már ha a jövőbeli tervek hiányát annak lehet nevezni). Sőt, anyagilag is, mert azon túl, hogy megteremtett magának egy minimumot, minden pénzét felélte (amikor jobb állása lett, akkor is két kézzel szórta), úgyhogy konkrétan szerintem több megtakarításom volt, mint neki, 13 év mínusszal. Amint én is önálló életet kezdtem, úgy lehagytam, mint a pinty. Ha visszagondolok erre a kapcsolatra, rendszeresen fogom a fejemet, hogy hogy lehettem ekkora hülye. :D

2023. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 16 év van, de nem érződik. Én koraérett vagyok, soha nem is találtam meg a közös hangot a koromneliekkel. Mindenről tudunk beszélgetni, jobban megértjük egymást mint a korábbi párommal akivel csak 2 év volt közöttünk
2023. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!