Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom "kellék barátnőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "kellék barátnőnek " akar tartani , közben ő meg azt állítja , hogy mennyire szeret holott még idegenek is látják , hogy semmi vonzalom sincs . Miért csinálja ezt ?

Figyelt kérdés
Összevitatkozásnál már nem is számolom azt , hogy hányszor vág olyan dolgokat az arcomba amik nem fedik a valóságot . Ilyenkor ezen először nagyon dühös vagyok , utána végtelenül rosszul esik harmadszor pedig már majdnem hogy neki adok igazat . Pedig a lelkem mélyén tudom jól , ha én nem jövök már rég elkallódott volna . Most azzal nagymenőzik , hogy mennyivel több csaj észreveszi meg megdicséri mióta úgymond alakítottam rajta külsőleg és mennyire örül neki . Közben meg veszekedéskor épp az ellenkezőjét mondja. Tegnap elejtette amikor kérdeztem tőle , hogy szeretsz engem igazán, vagy miért vagy velem a sok vita ellenére is? Az volt a válasz , hogy ne legyen egyedül meg jó ha van valaki mellette . Nekem ez úgy jött le , hogy tulajdonképp csak azért kellek neki , hogy legyen kit mutogatnia és ne szekálják 33 évesen , hogy még mindig egyedül van és egy jogsit sem tudott letenni . Intimitás semmi nincs közöttünk majdnem csak lakótársi szinten élünk együtt , családi házban . Szerintetek is jobb lesz ha szakítok ? Mert ő nem fogja soha megtenni .
okt. 18. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem inkább az lenne a kérdésem, hogy te miért vagy még vele? Jó ez neked?

Akkor menjen szépen tetszelegni a többi csajnak, te meg keress egy olyat aki szeret, becsül téged.

okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mára érett meg bennem teljesen a gondolat , hogy ennek így nincsen jövője . Többet sírok csak mint nevetek és az állandó kiégettség érzés nem azt jelzi , hogy mennyire jó az élet mellette . Igazad van. Eddig féltem meglépni , de már látom ,hogy erre rámenne még inkább az egészségem .
okt. 18. 09:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért pontoztak le, mert egy ilyen "kapcsolatnak" tényleg semmi értelme. Ha meg többet vagy szomorú, mint boldog, sokkal többet, akkor pedig főleg nincs értelme.
okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán miért jöttél vele össze? Nem volt más? Csak mert írod hogy te is alakítottál rajta vagy is olyanra formáztad hogy neked jó legyen. Akkor miért várod cserébe hogy szeressen mikor te se szeretted azt aki volt?
okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne fecséreld az időd egy ilyen csövesbánatra, nem lesz belőle jobb. Jövőt tervezni úgyse tudsz vele, ő sosem lesz igazi férj, családfő, vagy apa (ha te esetleg majd gyereket akarsz). Gyakorlatilag egy nagyranőtt gyerek, aki képtelen egyedül lenni.


És fontos szabálya a felnőttlétnek, hogy soha nem jövünk össze egy pasival csak azért, hogy majd mi megjavítjuk, átformáljuk, megváltoztatjuk. Egy harmincéves csávó nem fog változni, vagy ha igen, csak rossz irányba.

okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én abban segítettem fejlődni , hogy ne egy koszlidérc legyen akire undor még ránézni is .
okt. 18. 10:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 pont erről beszélek. Ha egy felnőtt ember, harminc évesen "koszlidérc", akkor azzal tutira nem stimmel valami.


Természetesen most nem olyan apróságokról beszélek, hogy valaki frizurát változtat, vagy elkezd jobb minőségű ingben járni, vagy egészségesebb ételeket enni. Ezek egy egészséges fejlődés lépcsőfokai lehetnek. De az alapvető, esszenciális személyiségjegyeket nem lehet felülírni.

okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pontosan értem , hogy miről írtál . Köszönöm szépen a választ . És igazat is adok ebben .
okt. 18. 10:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyén egy manipulatív szemétláda.


"harmadszor pedig már majdnem hogy neki adok igazat"

Na, ez a baj. Már annyira telebeszélte a fejedet, hogy a napnál világosabb dolgokat is már rosszul látod. Lehet, hogy elsőre még ellenkezel, de már bármit képes elhitetni veled, egész egyszerűen ő irányítja már a gondoaltaidat is. Szerencsére még nem teljesen, de ha most nem lépsz le, pár hónap, és teljesen behálóz, elveszi a józan gondolkodásmódodoat.


"Most azzal nagymenőzik , hogy mennyivel több csaj észreveszi meg megdicséri mióta úgymond alakítottam rajta külsőleg és mennyire örül neki ."

Normális körülmények között már ez szakítóok, hogy más lányokkal van elfoglalva. Alapszabály, hogy kapcsolatban nem csinálunk olyat, amivel bántjuk a másikat.


"Az volt a válasz , hogy ne legyen egyedül meg jó ha van valaki mellette "

Tehát nyíltan meg is mondja, hogy kvázi te csak egy szexrabszolga vagy, és te ennek ellenére még mindig nem léptél le.


"Szerintetek is jobb lesz ha szakítok ?"

Igen. Már rég meg kellett volna tenned, de jobb később, mint soha.

És ne dőlj be a színjátékának! Egész biztos, hogy eljátssza majd a nagy bűnbánót, meg ígérget fűt-fát, hogy ne hagyd el, de ha belemész, akkor garantáltan egy hónapon belül megint a lábtörlője leszel. Eleve már tucatnyi esélyt adtál neki, ő egyikkel sem élt. Rég rossz ómen, ha valaki csak azután képes emberszámba venni, miután már az utolsó esélyét is eljátszotta. Ráadásul mint mondom, ő ezt nem is fogja komolyan gondolni. Nagyon tipiukus jellem ő...


"Mert ő nem fogja soha megtenni ."

De nem is a másiktól kell várni, hogy lépjen.

okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már azt sem értem, hogy jöhettél össze egy koszlidérccel. Miért akartad megmenteni? Ha nem tetszett neked akkor, és most se jó vele, nincs mire várnod. Kár ebbe többet beletenni.
okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!