Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Komoly az a normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly az a normális, hogy közös fogkrémes tubust használnak az emberek?

Figyelt kérdés

Én azt hittem alap, hogy külön fogkefe mellett még a fogkrém és szájvíz is saját van mindenkinek. Szerintem higiénikusabb így. Egyszerűen idegesít, ha a fogkrémes tubusom szája másik fogkeféhez ér.

Már nem egy barátnőm kiakadt ezen, hogy mit különcködök. Lehet nem ők voltak az igénytelenek, hanem én viszem túlzásba a dolgot?


Persze, ha elfogy a másiknak, akkor kaphat az enyémből, de az alapfelállás úgy a jó, ha külön van mindenkinek. Nem?


tegnapelőtt 21:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%
18,copás nyalás minden esetbe van?én nem tudom,incel vagyok
tegnap 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%

Nálunk külön van. Semmi kedvem ahhoz hogy barmit elkapjon a gyerekem tolem. Nekem mar néha fogovos kell lyukasodnak stb.

Külön van mindenkinek.

tegnap 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
4-féle fogkrém van itthon, de őszintén, fogalmam sincs, ki melyikből nyom. De mi sem érintjük hozzá a kefét a tubushoz. Azt olyanok szokták, akik minimális fogkrémmel mosnak fogat.
tegnap 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Adventurer1 ***** válasza:
53%
Nálunk közös a fogkrém és a szájvíz is. Nem undorodom, ha a feleségem is használ belőle.
tegnap 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Barátnő-barátnő??? Tehát te hapi vagy???

Akkor jól értem, hogy megcsókolod, kinyalod, megdugod, stb, de a fogkrémes tubus ne legyen már közös??? 😆

tegnap 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy normális. Nekem fura ha valakinek külön van, kivéve ha azért mert külön másféle speckó fogkrémre van szükség.
tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Fú, nekem is az a normális, hogy egy van. Nagyon lesarkítva akár a fogkefe is lehetne közös, hogy csókolóztok, egyéb mélyebb módon érintkeztek...

Ez természetesen sarkított, mert fogkefe külön van, de pl. egymás poharából, sőt, üvegéből is simán iszunk törlés nélkül. Max. akkor törlöm le, ha összerúzsozom, de ha nincs rajtam rúzs...

Törölgessük, aztán meg csók?

N

tegnap 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25,Nem mindenki szeret nyalni
tegnap 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen összeveszni. Nálunk pár éve már külön fogkrém van, mert amit a férjem szeret használni annak én nem szeretem az ízét sem, és nehezebben is jön ki a tubusból, így én másik fajtát használok, és legalább úgy nyomom ki ahogy akarom, nincs már rinya hogy középről😂 . Nem egy egetverő összeg kettőt venni.
ma 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
28. Hát aki nem szereti a párját az biztos nem.
ma 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!