Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Komoly az a normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly az a normális, hogy közös fogkrémes tubust használnak az emberek?

Figyelt kérdés

Én azt hittem alap, hogy külön fogkefe mellett még a fogkrém és szájvíz is saját van mindenkinek. Szerintem higiénikusabb így. Egyszerűen idegesít, ha a fogkrémes tubusom szája másik fogkeféhez ér.

Már nem egy barátnőm kiakadt ezen, hogy mit különcködök. Lehet nem ők voltak az igénytelenek, hanem én viszem túlzásba a dolgot?


Persze, ha elfogy a másiknak, akkor kaphat az enyémből, de az alapfelállás úgy a jó, ha külön van mindenkinek. Nem?


tegnapelőtt 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Igen, az a normális, ha közös.


Amikor gyerek voltál, mindenkinek volt külön?

tegnapelőtt 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát végülis a pasiddal smárolsz, meg megosztjátok a testnedveiteket mindenféle formában, szóval ezzel már kicsit elkéstél...
tegnapelőtt 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Annyira szeretném, hogy aki ezen kiakad, az a szopást is elutasítaná. 🙏🏻
tegnapelőtt 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"Amikor gyerek voltál, mindenkinek volt külön?"

Igen.

tegnapelőtt 22:00
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy nyomja a fogkrémet, de az én sosem szoktam a tubus száját konkrétan a fogkeféhez érinteni. És amennyi kapcsolatot ismerek, te vagy a különc.
tegnapelőtt 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges kettő fogkrém, illetve nem is ér hozzá a fogkefédhez, amikor kinyomod; legalábbis ahogy én szoktam, ott mindig van némi tér a kettő között.

Nem tudom, nekem egyszerűen kényesnek tűnsz.

tegnapelőtt 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Legyen külön nyugodtan, de ha adsz neki kölcsön akkor ugyanúgy összeérhet a fogkefével.
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Èn ezen nem problémáznék. Én a poharamra, üvegemre vagyok hárklis. Nem bírom, ha beleisznak, főleg evés közben/után. Ettől még nem hétköznapi a két fogkrém.
tegnapelőtt 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Én a poharamra, üvegemre vagyok hárklis"

Azokra én is.

tegnapelőtt 22:09
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért van külön fogkrém, mert másra van szükségünk. De ha elfogy, simán használjuk a másikét.
tegnapelőtt 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!