Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, hogy reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy reagálnátok arra, ha a párotok ezt tenné egy-egy konfliktus után?

Figyelt kérdés

Ha a veszekedés után ő ahelyett, hogy próbálná megbeszélni, lefekszik aludni. Te meg magányosan fősz a saját levedben.

Ritkán veszekszünk, de a párom ilyenkor ezt teszi, nekem pedig ez annyira rosszul esik, hogy úgy érzem, emiatt megromlik a kapcsolatunk. Én egész éjjel nem tudok aludni az aktuális rossz viszony miatt, ő meg horkol békésen. Úgy érzem emiatt, nem vagyok fontos neki. Ilyenkor azt gondolom, nem kellett volna hozzá mennem feleségül.


ma 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Attól is függ, hogy miből ered a veszekedés. Ha mondjuk egy hárpia vagy és kiprovokálod akkor gondolom tesz rá, hogy te aztán hogyan érzed magad. Ha nem ez a szitu akkor több infó kellene a veszekedésről, miből eredt, ki kezdte, lefolyás stb..
ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ugyanezt csinálja. Én meg ugyanígy virrasztok, mert bánt a dolog. Mintha csak engem érdekelne a kapcsolatunk.
ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem várnám el, hogy az alvásidejét ébren töltse azért, hogy problémákról beszélgessen. Olyankorra időzíteném az ilyesmit, mikor tudom, hogy még minimum pár óra hátra van lefekvésig.
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyesmi neveltetés kérdése... Vannak akiknél teljesen normális a veszekedés, abszolút nem hatja meg őket, egészen konkrétan nem is értik, hogy egy konfliktus megviselheti a másikat.


Én személy szerint érthetőnek találom, ha úgy érzed, hogy ez árt a kapcsolatotoknak,de hogy mi ilyenkor a helyes megoldás, azt nem tudom..

ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti nem dolgoztok? Vagy mi van?
ma 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nappal, nyugodt körülmények között ülj le vele beszélni.

Mondd el, hogy neked ez így nem jó, hogy ha konfliktus van, akkor nem lezárjátok, megbeszélitek, hanem otthagy. Tehát NEM az a gond, hogy alszik. Hanem az, hogy nincs feloldva a konfliktus. Ez pedig úgy érzed, hogy egyre jobban eltávolít titeket. Szeretnéd, ha erre találnátok egy megoldást.


Amúgy meg: ilyenkor másnap reggel megbeszélitek? Vagy csak elmegy aludni, és másnap úgy megy tovább, mintha mi se történt volna? Mert utóbbi esetben tényleg nem vagy fontos neki.

Min veszekedtek? Milyen gyakran van ilyen?

ma 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hiányos szociális nevelés eredménye, úgy hozzák, otthon ezt látták, hogy nem kommunikálják le a problémákat csak elmenekülnek, vagy úgy tesznek mintha nem létezne. Pedig fontos dolog lenne a megbeszélés, de így csak mindig szőnyeg alá lesz söpörve. Ővelük nem lehet semmit megbeszélni, ezért sosem lesz dinamikus, fejlődő a kapcsolat, mivel fejben nem nőttek igazán fel.

Teljesen mindegy, hogy a konfliktus milyen napszakban van, ha nem alszik akkor elmegy otthonról vagy csenddel büntet, lesznek itt még más gondok is szerintem.

ma 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy érzi, hogy már meg volt beszélve.

Azért ment el lefeküdni.

Plusz felismeri a játszmát is Hogy-maradj itt, hogy egész éjszaka ba sztati és hibáztatni tudjalak tovább-

És ezt a játszmát zárja le a logikus pontnál.

ma 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem idő kell átgondolni.Sose szerettem ezt a rögtön beszéljük meg dolgot.
ma 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!