Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdemes reményt fűzni a dologhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reményt fűzni a dologhoz?

Figyelt kérdés

Amikor amúgy is gondok vannak az otthoni rend miatt köztetek és kérted hogy figyeljen kicsit oda.


Kampányszerűen megcsinálja. De amikor ez van és rá kérdezek meddig marad ilyen rend, a válasz semeddig mert elkezdjük használni. Ilyen esetben van értelme pozitívumként értékelni hogy megtette amit kértél?


ma 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szakíts már a bús phaszba, aztán vegyél fel egy bejárónőt, akit csicskáztathatsz.

Ez nem párkapcsolat, ez szimpla főnök-beosztott viszony.

Egyébként ha megteszi, amire kéred, és dicséret meg köszönet helyett még egyszer belerúgsz, ne is lepődj meg, ha baxik megcsinálni.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hányadik kérdésed erről idén?

Szerintem semmiben ne reménykedj. Ti már ebben a retekben meg a posvány, dögszagú kapcsolatotokban fogtok evickélni egyikőtök haláláig. Jóvanazúgy.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

"-Életem Egyetlen Szerelme, ez itt a hirdetés, amit írtam, kérlek nézd át, hogy rendben van-e.

- Milyen hirdetés???

- Az amiben bejárónőt keresel heti 1-2 alkalomra, mert megértettem, hogy nem szereted/nem érsz rá segíteni takarítani, de nekem ezt valahogy meg kell oldanom, hogy ne disznóól legyen itthon, és munka mellett nekem sincs időm 2-3 ember helyett pucolni a lakást. Úgyhogy eldöntheted, hogy beleállsz segíteni nekem, vagy fizeted a Marika nénit:)"

ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked az agyadban gondok vannak. Tudod miért? Mert igaza van a nőnek. Miért kéne rendnek maradnia ha ugyan úgy használva van közben minden? Vagy röpködsz a lakásban esetleg? Furcsa kérdéseid vannak neked a társad felé. Ez az amikor úgy kritizálsz, hogy azt hiszed ami van is értelme, közben egy tisztaságmániás, elmeháborodott vagy.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés tényleg kicsit félreérthetően van fogalmazva, de ha jól értem te vagy a Nő a kapcsolatban és az a probléma, hogy a Férfi nem figyel oda a rendre, tisztaságra és/vagy nem segít a takarításban. Alkalomadtán teljesít, meg ígérget, de utána tojik rá, holott ketten éltek a lakásban és nem igazság, hogy neked egyedül kell vállalni a takarítást. Vagy hogy legalább figyeljen oda rendre, tisztaságra.


Jól értjük-é?

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"van értelme pozitívumként értékelni hogy megtette amit kértél?

Persze!

Sőt, dícsérni, örülni, és nem rontani a hangulatot azzal az negatív beszólással, hogy meddig marad így.

ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!