Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni hogy tényleg fáradt vagy csak lusta inkább a párom?

Figyelt kérdés

A házimunka kapcsán.


Más párokat nézve akiket jól ismerünk sokkal több teendő hárul a felekre külön külön is, mégis el van végezve a teendők mellett a házimunka is.


szept. 16. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Azt áruld el, hogy NEKED milyen különbségeket jelent, ha lusta?

Büszke vagy rá, hogy lusta IS, neked van a legselejtesebb, semmit érő párocskád? Vagy jó indok lesz, hogy naponta veszekedj? Tudod vele sértegetni?

Mindig is ilyen volt, akkor is, amikor megismerted. Nem fogod tudni megváltoztatni. Vagy elfogadod így, vagy szakíts végre.

De az nem kapcsolat, hogy te gyűjtögeted a hibáit, cseszegeted vele, követelőzöl, hogy változzon meg, és közben figyelmen kívül hagyod, hogy súlyos depressziós.

Egy depressziós ember nem fog neked pörögni a lakásban, vidáman mosolyogva, tele energiával. Eleve miért lenne ő ettől boldogabb, hogy munka után még a te lakásodban is csinálja a házimunkát, aztán az orra alá dörgölik, hogy ott neki egy szöghöz nincs köze.

Ettől te lennél boldogabb, mert te anyád akarod elvenni feleségül, és ő egész életében dühödten takarított, miközben xart magasról rád, és sose törődött veled. Szerinted ez a szeretetet, te ezt akarod.

De ettől a nőtől soha a büdös életben ezt nem fogod megkapni. Már csak azért sem, mert ő már egyáltalán nem is akar neked megfelelni.

Viszont rájött, hogy képtelen vagy szakítani. Mindegy, hogy ő mit (nem) csinál, akkor se szakítasz. Ettől most nyeregben érzi magát. Persze, hogy cseszik takarítani, inkább fekszik a tévé előtt! Neki ez így kényelmes, és egy ideje csak a saját érdekeit nézi. Kihasznál téged, és tojik rá, hogy te mit akarsz. Mivel ettől jobban érzi magát, mintha neked akarna megfelelni.

tegnapelőtt 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kompenzáció? A férjem pl. nem nagyon csinál itthon semmit, nem szereti. Ok, én sem ebben látom életem értelmét, de engem jobban zavar a rendetlenség, meg a kosz, megcsinálom, magam miatt elsősorban. Ő meg addig rendel kaját, mert értékeli, hogy ha takarításra megy el az idő, akkor másra nincs. Ő meg más dolgot csinál meg, amihez nekem semmi affinitásom (a gépem karbantartása, technikai dolgok), ráadásul szeme se rebben, hogy ha költeni akarok magamra, akkor költök is... Jah, és rendszeresen hosszabb -rövidebb utazásokra megyünk, együtt pihenni, kikapcsolódni, élményeket gyűjteni. Keres annyit, hogy nem jelent problémát, és nem piszkál azzal, hogy az én hivatásom nem fizet úgy, hogy abból pl. a trópusokon pihenjük ki az óév fáradalmait, ilyesmi. Szóval van adok-kapok, én máshol invesztálok a közös dolgainkba, mint ő, így nekem pl. nem áldozat, hogy amíg ő a tv előtt pihen, addig én meg takarítok otthon, hanem én így veszem ki a részem. Ő meg másként.
tegnapelőtt 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!