Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mindig akadályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mindig akadályt jelent számomra, hogy már az elején azt próbálom kideríteni, mennyire tehetős családból származik a lány. Hogyan tudnám ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

Sajnos, én elég rossz családi háttérrel rendelkezem, mind anyagi, mind mentális értelemben, és ezt mindig is szégyelltem. Így megkönnyebbülés számomra, ha egy kiszemelt partner nem ennek a pontos ellentéte. Emiatt ismerkedésnél mindig ezen pörög az agyam, és tudom, hogy ez így nem jó. Mind fiúk, mind lányok véleménye érdekelne erről a témáról.


Én mindig is igyekeztem normális életet élni, annak ellenére, hogy milyen háttérrel rendelkezem, és van is jövőképem. Az az álmom, hogy a saját családom majd egyszer "normális" lesz, és anyagi gondokkal se kelljen küzdenie. 26F



aug. 29. 19:55
 1/3 anonim válasza:
100%
Magadra is gondolj, ha neked sikerül jól fizető munkát találni tudsz nekik segíteni.
aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a nők anyagiasak...
szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Hát aki bena az ágyban, mint te, azzal biztos.. :D
szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!