Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni hogy ő is akarja?

Figyelt kérdés
Azt hogy nem csak muszájból vesz részt egy terápián ahol mindketten kaptunk teendőket.
jún. 12. 07:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha elment a terápiára önszántából, akkor már az is lépésnek fogható fel.
jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok őszinte beszélgetéssel!
jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már gatya
jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy beszelgetsz vele? Jó eg.

Egyébként meg az még semmit nem jelent, ha elment veled. Lehet, hogy csak az unszolasodra ment és esze ágában sincs változtatni semmin. Ezt majd idővel úgyis meglatod, hogy mennyit tesz bele a közös munkába vagy hagyja, hogy te egyedül szakadj bele…

jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az önmagában nem elég ha csak elmegy a terápiára.

Mert elég sok olyan ember van aki önmegnyugtatás miatt elmegy a terápiára mintha csak moziba vagy boltba menne, és közben nem csinál semmit, nem fogadja meg a terapeuta tanácsait. Csak önigazolásképpen letudja annyival hogy "de hát ő eljár terápiába".

Minek jár oda ha nem változtat az életén, nem fogadja meg azokat a tanácsokat, nem csinálja meg a feladatokat amiket a terapeuta javasol?

Mindig a tettek számítanak!

Lehet e látni rajta hogy elkezdett legalább kis lépésekben, kis dolgokban változtatni. Akkor lehet azt mondani hogy valóban ő is akar változni és nem csak azért jár el terápiába mert a párja erre kéri. Persze a változást nem az első alkalomnál kell elvárni, mert ez egy folyamat. De ha legalább egy dologban elkezdett változtatni (és azt megpróbálja tartósan véghezvinni) az már jó jel, akkor látszik hogy Önmagáért is akar tenni, nem csak azért mert a párja terápiára "kényszeríti".

jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hamar kiderül. Exem elment 2x, és kifarcolt a terápiából. Ez a látszólagos változás. Elhordta minden hülyének a pszichológust.

Ettől nem rogytam meg, ott kezdtem látni, hogy hazugságra épült az életünk és egyedül én akartam a változást. 3 hónap után elváltunk, akkor megint jött az ígérgetés a kezdjük új életet külföldön, de már nem hatott rám, teljesen más nézőpontból láttam őt és azt a fost, amiben éltünk.

jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kaptunk feladatot. Kaptunk tanácsot meg hogy milyen gyógyteát vegyünk.



Most én utána néztem ezeknek. Ő tegnap nem hiszem hogy utána nézett.

Ma holnap megveszem.

Kérdezzek rá h csinálod e akkor a feladatot, vagy iszod a teát stb? - vagy várjam beszerzi e valamit

jún. 12. 14:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy erősen konrollálod "őt". Miért nem magadra koncentrálsz? Ettől én elmenekülnék a picsába, terápia ide vagy oda.

Foglalkozz magaddal felnőtt ember vagy meg ő is... állítólag.

jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy viselkedsz mintha az anyja lennél egy kisgyereknek és ellenőrzöd, hogy megcsinálta-e a házifeladatot 🤣🤣🤣
jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A 8#-9# jól látja:

Nem a te feladatod, a terápiavezető feladata az ilyen témával foglalkozni. Őneki úgyis kiderül majd idővel, hogy mi a valós/reális szitu.

jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!