Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » így akarja kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így akarja kideríteni hogy bejön e nekem?

Figyelt kérdés
van egy fiú(o.társam),aki nagyon bejön nekem,és valszeg énis neki!! de nem rég eggyik bnőmnek azt mondta,h én mindenkit kibeszélek a háta mögött,meg hogy zaklatom őt msn-en,elhívogatom őt ide-oda! és ez nem igaz! a csajjal meg a csaj uncsijával járnak haza busszal,és a csaj uncsija nem mondott nekem ilyet,hogy a srác ezt mondta volna,pedig mind3-man o.társaim,és minddel jóba vagyok! de a srác,aki bejön nekem a hátsómra akart csapni,néz engem,stb..és kérdezte tőlem a csaj,hogy bejön e nekem a srác!? szerintetek ez mit jelent?
2010. máj. 1. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem értem, miket hordasz össze. De biztos így akarja kideríteni.
2010. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni.
2010. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye... DE nem értem, hogy mit akarsz!
2010. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem sz*rkeverés megy a hátad mögött:S
2010. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
lehet..
2010. máj. 1. 12:46
 6/17 anonim válasza:
én ebbol semmit nem értek pontosabban kelett volna le írnod ha válszt is akarsz rá kapni :DX
2010. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előbb beszélj meg tanulni aztán mégegyszer nekifuthatunk a témának de így nehéz....... :D:D:D
2010. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

" Előbb beszélj meg tanulni "


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Először is: Értelmesen fogalmazz, mert egyszerűen lehetetlen követni, amit mondassz. Már ne haragudj, de ne te dötsd el h igaz vagy sem, hiszen elfogult az ember saját magával kapcsolatban... Hagyd a felébe az egészet. És honnan veszed, hogy bejösz neki? Ne kompenzálj... és kérlek: egy helyesírási szótárat szerezz be... Csak az első sorban 8 hibád volt...
2010. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
szerintem meg osztálytárs helyett óvodai csoporttársat akartál írni nem? hülyegyerek...
2010. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!