Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » így akarja kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így akarja kideríteni hogy bejön e nekem?

Figyelt kérdés
van egy fiú(o.társam),aki nagyon bejön nekem,és valszeg énis neki!! de nem rég eggyik bnőmnek azt mondta,h én mindenkit kibeszélek a háta mögött,meg hogy zaklatom őt msn-en,elhívogatom őt ide-oda! és ez nem igaz! a csajjal meg a csaj uncsijával járnak haza busszal,és a csaj uncsija nem mondott nekem ilyet,hogy a srác ezt mondta volna,pedig mind3-man o.társaim,és minddel jóba vagyok! de a srác,aki bejön nekem a hátsómra akart csapni,néz engem,stb..és kérdezte tőlem a csaj,hogy bejön e nekem a srác!? szerintetek ez mit jelent?
2010. máj. 1. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A valszeg egy szó? Minek a szege?:)

A csaj uncsija... Kiborult a bili! Helyesen a csaj puncsija? Ki hogy hívja... De sztem evidens, hogy a csajjal megy a p.ncija is...:D

Tudom, hogy marha nehéz több, mint 7 betűből álló szót leírni, de próbálkozz, gyúrj rá, és egyszer a büdös életbe le tudod majd írni, hogy : KELKÁPOSZTAFŐZELÉK!!!

Még valami: De az ilycsi kércsi már olyan uncsi, hogy micsi minek a jelcsije, talcsizd ki magcsidtól! És az uncsi pedcsi unokatestvér... Erről mi a vélcsid, te kriptatölcsi???


-ReapeR-23/F

2010. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ReapeR-23/F te egy segg vagy, már bocs.


Ettől mindenkit megkímélhettél volna. Vagy ennyire ráérsz? :D

2010. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

23:13


Segg... Anyukád nem panaszkodott a segg arcomra...

Igen, még jobban ráérek...


-ReapeR-23/F

2010. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem féltékeny rád a "csaj"
2010. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok és egyetértek -ReapeR-el.. Olyan szánalmas aki így írja le a szavakat, csak, hogy ne kelljen 2 betűvel többet írniuk. Nyálas fa***opók

13/L

2010. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14:48-asnak köszii. (:
2010. máj. 12. 21:08
 17/17 anonim ***** válasza:
14:48 vagyok: nincs mit:))
2010. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!