Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni hogy tényleg fáradt vagy csak lusta inkább a párom?

Figyelt kérdés

A házimunka kapcsán.


Más párokat nézve akiket jól ismerünk sokkal több teendő hárul a felekre külön külön is, mégis el van végezve a teendők mellett a házimunka is.


szept. 16. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Ebben az esetben lusta.

Azért ha valamit nagyon meg kell csinálni, azt előbb utóbb megcsinálja az ember.

szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Lusta, mert te megcsinálsz mindent.

Én biztos nem tűrnék el egy ilyen nőt, rejtély, te hogy lehetsz meg egy ilyen pasival

szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Mert ha lusta, akkor mi van? El lesz intézve helyette a házimunka? Elfogadod ilyennek? Szakítasz? Minden nap terrorizálod a házimunkával? Neked erről szól a párkapcsolat, hogy rend legyen otthon állandóan?


A megfejtés: depressziós.

Te meg értetlen vagy, bótos gyerek.

szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hogyha nem csinál semmilyen házimunkát, akkor elég egyértelműen csak lusta (gondolom valaki úgyis mindig megcsinálja helyette).
szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi házimunkát csinál meg, és te miket csinálsz?


Volt hogy felosztottátok, megbeszéltétek ki melyik részét csinálja, vagy csak mindig volt ahogy volt?


Ha valamit nem csinál meg, amit úgy érzel az ő feladata lenne, akkor mi a reakció, ráhagyod?


Egyébként 20 évnyi tapasztalatom alapján, amiből 10 évet éltem kb egyedül - néha barátnőkkel, 10-et a feleségemmel. Olyan nincs, hogy a házimunkához valaki fáradt. Azt meg kell csinálni és kész. Egy minimális lehetőség még van benne hogy tologatni (és ebben nagyon sok ember nagyon más oldalt képvisel - valaki rögtön nekilát ahogy hazaér, valaki szusszan egyet, és mondjuk 10-kor áll neki), de olyan nincs h fáradt vagyok, és akkor mondjuk egy hétig nem csinálom meg.

Mondom ezt férfiként, és úgy, hogy a feleségem még így is sokszor kiakad rám, pedig főzök, mosok, takarítok. Csak ő meg tisztaságmániás :)

szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5ös pedig párom ilyen.


Én a megosztas híve vagyok. De sokszor megcsinálom én, mert tapasztaltam hogy ha rajta múlna nem lenne megcsinálva.

szept. 16. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálna bármit is, ha te úgyis megcsinálod? Kihasznál, te pedig hagyod.
szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért, Te nem vagy fáradt? Ha fáradt, akkor nem kell főzni, hogy egyen? Nem kell takarítani, ha kosz van? Nem kell elpakolni? A szennyes magát mossa ki, a ruha elpakolja magát?

A fáradság kifogás. Ha nem kompenzál máshogyan azért, hogy te ezeket megcsinálod (helyette is), akkor lapát.

szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as például milyen más kompenzációra gondolsz ( a szex nem az, az kölcsönösen kell működjön)
szept. 16. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Mondjuk két helyen dolgozik, hogy eltartson, meg este esik haza. Esetleg tényleg dolgozik is, nem csak lóbálja a kolbászt anyuci drogériájában, ahová napokig nem megy vevő se. Ilyesmik.

tegnapelőtt 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!