Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresés során hogyan tudnám kideríteni, hogy a csaj nem-e transznemű?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy elképesztően maszkulin vonású nővel. Nyilván nem tetszik, de ti állandóan azt írjátok hogy lejjebb kell adni az igényeket.

Hát én ezt megtettem 170 cm/56 kg-os pasiként....

Azonban odáig nem süllyednék le, hogy egy transzneművel találkozzak élőben, főleg nem, hogy óvatlan, gyanútlan elkeseredettségemből adódóan csókig is eljussak vele.


Szóval milyen taktikával/tippekkel/kérdésekkel lehetne még online teljesen megbizonyosodni afelől, hogy valóban nem-e transznemű? Helyzetet bonyolítja, hogy Budapesten született szóval nem egy konzervatív vidéki menyecske.



aug. 14. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem tetszik"

Akkor ne is foglalkozz vele többet. (Persze ne bántó módon búcsúzz el tőle.)

aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem is tudom, hogy mi a gázabb.

Hogy várod a buksi simit, mert lejjebb adtad az igényeid, és még valaki olyannal is kavarnál, aki nem tetszik, csak ne legyen transz, vagy hogy ennyire el vagy tájolva a vidéki csajokról.

Mondom én úgy, hogy vidéki csaj vagyok :D

Az biztos, hogy vidéken még nem jártál :D

aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerű: A homoszexualitáshoz és a Genderideológiához való viszonya milyen. Ha totál elfogadó, ha "szeressük egymást gyerekek" bárkihez, bármihez már mutató.
aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"Nyilván nem tetszik, de ti állandóan azt írjátok hogy lejjebb kell adni az igényeket."


És ha azt írnánk, hogy transszal, vagy férfivel randizz, akkor már az sem lenne gond? 😀

aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez az ember...hulye!
aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
örülj neki szűk seggbe jobb tenni
aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem- e transznemű? Jézusom, mikor tanulsz meg normálisan írni? És most őszintén, mekkora az esély arra, hogy megismersz egy transznemű személyt? Nem Amerikában vagy!
aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Szűz vagy? Több jelből felismerhető az általad vázolt ember.

Ádám csutka, viselkedés, és a pina sem úgy néz ki mint az igazi nőknél.

aug. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Egy véletlen csóktol retteg a kérdező... Szerintem ha valami csoda folytán eljutnak odáig, az izgalom, hogy vajon mit fog látni, sírba teszi...
aug. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fero89 válasza:
Dobj fel egy érmét, ha az élére esik, kezdj gyanakodni. Kb. ennek hasonló az esélye.
aug. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!