Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresés során hogyan tudnám kideríteni, hogy a csaj nem-e transznemű?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy elképesztően maszkulin vonású nővel. Nyilván nem tetszik, de ti állandóan azt írjátok hogy lejjebb kell adni az igényeket.

Hát én ezt megtettem 170 cm/56 kg-os pasiként....

Azonban odáig nem süllyednék le, hogy egy transzneművel találkozzak élőben, főleg nem, hogy óvatlan, gyanútlan elkeseredettségemből adódóan csókig is eljussak vele.


Szóval milyen taktikával/tippekkel/kérdésekkel lehetne még online teljesen megbizonyosodni afelől, hogy valóban nem-e transznemű? Helyzetet bonyolítja, hogy Budapesten született szóval nem egy konzervatív vidéki menyecske.



aug. 14. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hogy mije transznemű?
aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

#3 Én totál elfogadó vagyok mindenkivel, mégis p*nci van alattam születésem óta.

Amúgy, ahogy tapasztaltam, a hangjukból le lehet vágni ( volt transznemú szomszédom).

Beszélj vele videóhívásba, akkor kiderül.

aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mirlért, mi a baj a transznemű nőkkel?
aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
#8 Gondolod, ha OP sikertelen, van elképzelése hogy néz ki a p.na?
aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

""Nyilván nem tetszik, de ti állandóan azt írjátok hogy lejjebb kell adni az igényeket."



És ha azt írnánk, hogy transszal, vagy férfivel randizz, akkor már az sem lenne gond?"


---------------


Akkor ezzel igazából elszóltad magad, hogy csak hitegetitek az itteni sikertelen pasikat és nem tanácsokat adtok, hanem hazudtok nekik.

aug. 15. 18:18
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15. Tehát te egy sikertelen pasinak tartod magad, és "nagylelkűen" félre dobod az egódat, hogy egy olyan lánnyal ismerkedj össze, aki neked nem tetszik (feltéve persze, ha nem transznemű), megfosztva őt attól a lehetőségtől, hogy rátaláljon valakire, aki meg is becsülné, és úgy szeretné, ahogy van. Bravó! 👏🏻
aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!