Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez az üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az üzenet mennyire a “házisárkányság” előszobája?

Figyelt kérdés

Ma szabadnapos vagyok, és otthon maradtam pihenni, mert most 2x is éjszakáznom kellett a cégben. (Az informatikai átállásokat mindig éjszaka csinálják).


Reggel mikor felkeltem ez az üzenet várt a barátnőmtől:

“Jó reggel (xy)! Remélem tudtál pihizni. Én már az irodában vagyok, olyan 1/2 6-ra szerintem otthon leszek, aztán ha van kedved jöhetnél velem Daniékhoz (unokatesója).

Egy pár dolog:

Reggel bedobtam egy mosást, szerintem mire felkelsz lejár, kérlek teregesd ki, és a mosógéppel szemben, szatyorban, ott a második adag, légyszi dobd be azt is, és majd teregesd ki. Köszönöm.☺️

Ebédre kérlek azokból egyél valamit, amit még a hétvégén csináltam, időrendi sorrendben kéne enni, hogy semminek ne legyen baja.

Ja és ma szerintem jönni fog egy átvevős levelem, úgyhogy légyszi ne egy szál tökben flangálj otthon.😆

Szeretlek, puszi😘”

(Bocsi a stílusért, egy az egyben másoltam be)

Kicsit elgondolkodtam ezen, mármint úgy az irány amerre haladunk nem tudom mennyire jó így. (Barátnőm 25 én 27)



júl. 24. 14:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

bocs, elküldte útközben


Szín szerinti válogatást meg a korosztályom, fiúk-lányok vegyesen, már tudták kb. 10 éves korukban. Hogy nem mosunk fehéret, színeset együtt... meg hát ha az ember megnézi a polcot a SPARban... valószínűleg nem véletlenül árulnak külön-külön rájuk mosószert.


Az nem a barátnőd hibája, hogy otthon félrement az életre való felkészítés.

júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
Na jönnek a kifogások, nem főzök, mosok, mert nem tudok. Megtanulsz. Színvak vagy talán? Inkább csak nemtörődöm. Ja, és képzeld, a barátnőd nem azért főz, hogy aztán a felét ki kelljen dobni. Erre magadtól kéne rájönnöd.
júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

21

Ezt még otthon sem kell tanítani. 80-as iq felett rájön mindenki magától. Ha előbb nem, az első összemosás után. Utána majd figyel, de a kérdező csak lusta.

OLyant az életben nem láttam, hogy valaki 1-2 alkalom után ne realizálta volna, hogy a piros pólót nem mossuk együtt a fehér inggel.

júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%
23 Jó hát nem mindenkinek van minimum 80-as IQ-ja, itt az élő példa a kérdező személyében. A barátnő is tudja, hogy “speciális” a gyerek, azért mézesmázaskodik vele.😃
júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
Engem inkább az zavarna, hogy egy az egyben bemásoltad ide a levelét!
júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
94%
Baj van ha magadtól nem tudsz egy levelet átvenni.
júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%
Sokat adnék azért, ha így írna /beszélne velem a barátnőm...nem tudom neked ebbe mi a rossz. F
júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem volna egy tíz éves gyerekem, pont így beszélnék vele...😉
júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
93%

Valóban nem jó az irány, már feltéve ha arra gondolsz, hogy 27 éves létedre nem veszed észre, hogy lejárt egy mosás...


Ha viszont arra, hogy ezeket amúgy is megtetted volna, mert önálló felnőtt férfi vagy, és alap, hogy elvégzed a részed a házimunkában, és képes vagy észben tartani, hogy melyik kaja mikor készült, akkor esetleg megértem, hogy a kissé szájbarágós üzi nem esett annyira jól. Hisz nem vagy te kisgyerek, ugye?


Minden egyéb esetben kapd össze magad, és igyekezz jobban!

júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
81%
Tedd össze a 2 kezed hogy ilyen barátnőd van, és (egyenlőre) elvisel.
júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!