Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez az üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az üzenet mennyire a “házisárkányság” előszobája?

Figyelt kérdés

Ma szabadnapos vagyok, és otthon maradtam pihenni, mert most 2x is éjszakáznom kellett a cégben. (Az informatikai átállásokat mindig éjszaka csinálják).


Reggel mikor felkeltem ez az üzenet várt a barátnőmtől:

“Jó reggel (xy)! Remélem tudtál pihizni. Én már az irodában vagyok, olyan 1/2 6-ra szerintem otthon leszek, aztán ha van kedved jöhetnél velem Daniékhoz (unokatesója).

Egy pár dolog:

Reggel bedobtam egy mosást, szerintem mire felkelsz lejár, kérlek teregesd ki, és a mosógéppel szemben, szatyorban, ott a második adag, légyszi dobd be azt is, és majd teregesd ki. Köszönöm.☺️

Ebédre kérlek azokból egyél valamit, amit még a hétvégén csináltam, időrendi sorrendben kéne enni, hogy semminek ne legyen baja.

Ja és ma szerintem jönni fog egy átvevős levelem, úgyhogy légyszi ne egy szál tökben flangálj otthon.😆

Szeretlek, puszi😘”

(Bocsi a stílusért, egy az egyben másoltam be)

Kicsit elgondolkodtam ezen, mármint úgy az irány amerre haladunk nem tudom mennyire jó így. (Barátnőm 25 én 27)



júl. 24. 14:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez sztem teljesen normális levelezés egy olyan párkapcsolatban, ahol egyenrangúak a felek. Nem kellene, hogy leessen bárkinek az aranygyűrű az ujjáról attól, hogy 1-2 háztartási munkát megcsinál; a kérések nagyon kedvesen meg udvariasan lettek feltéve, az ebéddel kapcs. kérés meg teljesen logikus, hogy nem hagyjuk megromlani a kaját... lehet, picit túlmagyarázza, de az is lehet, hogy van oka, hogy túlmagyarázza - ezt neked kell tudnod, hogy hajlamos vagy-e a frissebbett enni csakazértis, hogy emiatt romoljon meg az előző... postás-levélátvevős kérés szintén teljesen rendben van, előre figyelmeztet.
júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez? Nem.
júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez messze van attól. Pusztán logikus instrukciók!
júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Fuu bazki ha neked ez házisárkányos akkor cserélnék veled. Vagyis cseréltem volna mikor a húszas éveimben jártam egy igazi házisárkánnyal.
júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, normálisan leírt néhány dolgot, amik közül mindegyik teljesen jogos.
júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Neked mi a problémád amúgy?
júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%

Valamiért fennakadtál a dolgon.


Ilyenkor az ember kitereget, elmegy valahová ebédelni, és 4-kor bedobja a második mosást, aztán megint lelép otthonról egy kedves üzenetet hagyva a teregetés instrukciójával.


A reakcióból pedig kiderül, hogy kikel-e egy sárkánytojás.

júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Én azon gondolkodom, hogy mi az oka annak, hogy ezt így le kell írnia? Nem lennék együtt olyan pasival, akinek ezt így, szájba rágósan kell elmagyarázni. Nagyon fárasztó lenne.

Az én férjem ezeket kérés nélkül is így csinálja, mert természetesnek veszi.

júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Szabadnapodon amíg pihizel ezekre bőven van időd, tök életszerű, hétköznapi helyzet.
júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tul rendes veled a nőd. Ha egyutt eltek akar magadtol is indithatnal mosast.. meg főz is rad.. mezes mazosan beszel veled..messze van ez a sarkanytol.
júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!