Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen üzenet lehetett ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenet lehetett ez?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint 3 éve lakunk együtt. Ma felakartam hivni egyik barátnömet a párom telójáról mert megbeszéltük h találkozunk. Hivtam de nem vette fel igy kimentünk párommal reggelizni a telója meg bennt maradt a szobában. Mikor bejöttem láttam, h villog a telója azt hittem barátnőm hivott vissza de nem, kapott egy olyan üzenetet a szexelni.hu-tól h ö lehet a következő. Ennyit tudtam elolvasni mert nem nyitottam meg. Mikor bejött mondta h villog a telom nem láttad? Mondtam neki h nem erre ö annyit mondott ,h az egyik haverja játék felkérést küldött facén. Regisztrálni kell arra az oldalra? Meg milyen oldal az szexpartnert lehet rajta keresni? Meg mi az h ö lehet a következő? Valaki segitsen!!!! Az értelmes válaszokat köszönöm!!!
2015. szept. 22. 11:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Képet is kell felrakni regisztrációnál?
2015. szept. 22. 11:06
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez ezen a szinten már teljesen mindegy. A szemedbe hazudott, nyilvánvalóan. Nem teljesen mindegy, hogy a fütyije a gatyájában maradt-e végül vagy sem? Én nem nyelem le ha hazudik nekem valaki, te tudod, neked mi fér bele. Látom sok minden. N32
2015. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is kaptam már SPAM üzenetet telefonra, vagy adatbázisból keresték ki a számomat, vagy egy "jóakaróm" adta ki, nekem valami jóslást akartak eladni, soha nem hallottam róla azelőtt.
2015. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
3-as: persze, és el nem árultad volna a világért sem, hogy kaptál egy spam-et, ugye? Engem sem az üzenet tartalma zavar, hanem a nyilvánvaló hazugság.
2015. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Zavar, h hazudott de ugy gondoltam h egyböl nem fogok neki rontani. Azt se tudom milyen oldal e, h regisztrálni kell vagy sem, vagy az ember csak ugy kapja az ilyeneket. Nem tudom mit csináljak? Még nem láttam h kapott volna ilyen üzenetet!
2015. szept. 22. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki törölte volna, nem tudtam volna, hogy kaptam. Így tudtam, és jeleztem nekik, hogy töröljenek az adatbázisból, én sehol nem járultam hozzá, hogy küldhetnek üzeneteket, szóval visszaéltek az adataimmal, és ha nem tartják tiszteletben a kérésemet, megvannak erre a megfelelő hatóságok. Hatásos volt.
2015. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen uzenetet csak olyan kap aki már volt ilyen oldalon es a rendszerben benne van vagy most is fent van azon az oldalon.

Voltam ilyen oldalon azert rudom aztán alig lehet ezeket leállitani nert folyton kuldik.

2015. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ akkor ezek szerint regisztrált, csak azt nem értem h minek.
2015. szept. 22. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem érted miért regisztrál valaki egy szexoldalra?

Azok pénzkeresésből vannak, tehát csak úgy nem küldenek sms-t.

Arra gondolok, hogy nem valaha regisztrált, hanem most aktív

2015. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az oldalt, ez egy szexpartnerkereső oldal. Regisztrálni kell hozzá, és a regisztráció elvileg ingyenes. Utána viszont biztos van valami buktató, valószínűleg megpróbálják lehúzni pénzzel a regisztrálót valahogy.

Tehát ha hazudott neked, akkor nyilván regisztrált erre az oldalra, és nem akarta, hogy tudd. A cél is világos, hogy miért regisztrált. Az nem biztos, hogy eredményes is volt számára a regisztráció, de szerintem az már részletkérdés.

2015. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!