Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom naponta 1 max 2 sor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom naponta 1 max 2 sor sms-t ír az anyjának, ez nagyon gáz egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy az egyikőjük kezdi vagy a másik. Általában nem világmegváltó témák. Elmondta nem néztem meg. 10 ből 8 meghívást (kettőnkre nézve) lemondunk,barátom mondja le. Mert mondta hogy külön életünk lett,nem akar ő se ott ülni mindig.. Csak sms-ről van szó,hívás nincs vagy 2 hetente.


Nők, titeket ez zavarna? Semmit sem árul el olyat ami rám nézve bántó lehetne.



2019. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, most az a probléma, hogy sok a mindennapi sms, vagy az, hogy szerinted bunkóság csak 1 max 2 soros smst írni az édesanyjának, és legalább felhívhatná?
2019. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez most miért baj? Miért fáj neked az a napi két SMS? Te írhatsz SMS - t engedély nélkül? Vagy csak te akarod felügyelni?
2019. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Nem olvasok bele, el is mondta kb a tartalmát,volt ami nem is érdekelt sőt.


Sok..gáz.. ?? Naponta 1-2 soros üzenet? Hívás nincs,át nem járkál. A személyes találkozókat le szoktuk mondani,de nem mindet. Azt mondta..szereti őket de nem fog naponta ott ülni.. Kb azt írja,hogy miért nem megy/megyünk át.


De egy felnőtt férfi csinál ilyet? Hagyjam el, ez sok?


Van aki telefonál is..meg személyesen megy. Ez csak napi 2 sor.

2019. okt. 3. 11:13
 4/49 anonim ***** válasza:
92%

Persze ha a csajok írnak anyucinak napi 20at is akár az nem gond.


Istenem! Az anyja! Nem arról van szó, hogy egy órát telefonálnak.

2019. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

*mármint a barátom írja az anyjának,hogy ő vagy mi ketten miért nem megyünk.. h dolgunk akadt stb.


Az anyja minden alkalommal ugyanazt kérdezi mi a helyzet nálunk. És mindig a minden ok itt vagy itt nálunk választ kapta. Minden nap.. Ha valami történt se írta le barátom. De akkor miért van ez? Ha passzív amúgy is.

2019. okt. 3. 11:15
 6/49 A kérdező kommentje:
Kizáró ok ez egy komoly kapcsolatban?
2019. okt. 3. 11:16
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a probléma?Ha naponta 1-2 úra hosszat beszélne az anyjával,vagy ott ülne nála akkor még megérteném,hogy nem tetszik neked.Na de ezért a 2 sor üziért...ne gyerekeskedj.
2019. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Az viszont nagyon gáz rád nézve, hogy ezt egyáltalán képes vagy megkérdezni.
2019. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Figyeljetek!! Én..csak szeretnék megnyugodni erre választ kapni.


Nem emiatt vagyok rosszul! Csak legalább ezügyben had nyugodjak meg. Hogy gáz e? Buktató e egy kapcsolatban ez? Felnőtt férfi..nem kisgyerek és valóban napi 1sms vagy 2sms. (A szülei keresik velem a kontaktot nem bánt senki,én félek megnyílni.) De ez nem ide tartozik. Szóval nincs viszály..nem azért zavar.


De zavaró. Tényleg 35 másodperc maximum..de..felnőttek vagyunk.. hívás és gyakori látogatás tényleg nincs..

2019. okt. 3. 12:04
 10/49 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nyugodj meg! Te vagy a gáz! Mi a fenét zavar téged? Hagyd ott! Tégy vele jót!
2019. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!