Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom naponta 1 max 2 sor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom naponta 1 max 2 sor sms-t ír az anyjának, ez nagyon gáz egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy az egyikőjük kezdi vagy a másik. Általában nem világmegváltó témák. Elmondta nem néztem meg. 10 ből 8 meghívást (kettőnkre nézve) lemondunk,barátom mondja le. Mert mondta hogy külön életünk lett,nem akar ő se ott ülni mindig.. Csak sms-ről van szó,hívás nincs vagy 2 hetente.


Nők, titeket ez zavarna? Semmit sem árul el olyat ami rám nézve bántó lehetne.



2019. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem érzek ilyenkor, mégis mi a szart kéne éreznem? Azzal beszélget, akivel akar, ahányszor akar, amíg ez nem megy közös idő és közös program rovására.
2019. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor írod ki ezt a kérdést??? Már legalább háromszor belefutottam. Te naggggyon beteg vagy, kérdező....
2019. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem cuki a kérdező de egy szavad nem értem:S
2019. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Majd ha szülő leszel akkor megerted ! Addig meg batki írhat barmit !

Fiam 350 km re költözött munka miatt, de en is írok neki , tudjam jól van -e. Attól, hogy ez az élet rendje, felnőnek, kirepülnek mi meg nem szűnünk anyának lenni ! Szerencsére jó a kapcsolatom baratnőjével is, feleslegesen nem generalja a vitát köztünk.

2019. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Most kapaszkodj meg, kérdező! Az én barátom van, hogy PERCEKIG TELEFONÁL az anyjával. :DD
2019. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Két lábbal rúgnám ki a pasimat, ha próbálna beleszólni a szüleimmel való kapcsolatomba. Én se korlátozom őt.
2019. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Na most "megkapaszkodtam" es elolvastam.


Mindenki mashogy latja. Az a kommentelo,aki ellenorizgeti a fiat..miert? Azert hogy nevetsegesse tegye mert anyuci megint irt,hogy egyedul ki tudta e mosni a ruhait? 😆


Jo itt nem azzal van gond h beszel. Normalis h beszelnek!!! De nem mindegy milyen gyakran.

2019. okt. 5. 13:40
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon beteges vagy kérdező. Amíg együtt élt a szüleivel, akkor is minden nap beszéltek. Miért lenne ez beteges. De szinte mindenki ugyanezt mondta neked, te mégis kötöd az ebet a karóhoz, és próbálsz bárkit, akárkit találni, aki megerősít a beteges tévképzeteidben.

Nem tudom, párom milyen gyakran beszél a szüleivel, azt tudom, hogy messengert használnak inkább, ritkán telefont. Nem zavarna, ha minden nap beszélne velük. Kedvelem a szüleit, aranyos emberek, főleg anyukája, örülök, hogy továbbra is jóban vannak.

2019. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

De mar NEM elnek egyutt..es nem kisgyerek a Te parod sem.. Hanem kulon elo felnott ferfi. (Most ugy jott le,Te vagy a no (???) azert igy irtam.)


Hol mondtam,hogy baj? Az gaz,hogy villog minden nap az ertesites "Anya" :D .. !?

2019. okt. 5. 13:52
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Halát adok az egnek, hogy fiam barátnője normális,kiegyensúlyozott felnőtt nő ! Aki szintén jó kapcsolatot ápol szüleivel, így boldog , hogy kettesben élnek, a szülőkkel is tartják a kapcsolatot, és ebből nincs hqrag sem veszekedés, sem agyalás .

Kapaszkodj meg kerdező, ilyen családok is vannak ! A szülő nem ellenség !

2019. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!