Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom naponta 1 max 2 sor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom naponta 1 max 2 sor sms-t ír az anyjának, ez nagyon gáz egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy az egyikőjük kezdi vagy a másik. Általában nem világmegváltó témák. Elmondta nem néztem meg. 10 ből 8 meghívást (kettőnkre nézve) lemondunk,barátom mondja le. Mert mondta hogy külön életünk lett,nem akar ő se ott ülni mindig.. Csak sms-ről van szó,hívás nincs vagy 2 hetente.


Nők, titeket ez zavarna? Semmit sem árul el olyat ami rám nézve bántó lehetne.



2019. okt. 3. 10:38
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek emelted ki a kérdést, zseni?
2019. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Mert meg mindig itt vagy es foglalkozol vele. Ugyanolyan vicces..


Erdekelnek a velemenyek akar jo akar rossz! Volt aki velem ertett egyet. Volt aki nem. Es pont ez a lenyeg: sokan ne ertsenek egyet. Es irjak le miert. Pl "En azert nem ertek egyet kerdezo mert egy megkeseredett anyosjelolt vagyok sz@r hazassagban es nincs eletem ezert veres kormokkel probalom a fiam es parjaba akaszkodni. Stb.

2019. okt. 15. 16:37
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

"férfi"

idézőjelbe rakod hogy férfi, azért mert valaki tartja a kapcsolatot az anyjával? te nagyon beteg vagy

2019. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Te nagyon bolcs vagy! Ja nem.


Azt hol irtam,h baj ha kapcsolatot tart..??? Nem mindegy h mennyit.. az arányon van a hangsuly.

2019. okt. 15. 17:40
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem válaszoltál senkinek, hogy miért zavart téged napi 2 sms és az a napi 20 másodperc mégis miben nem hagyott téged élni?
2019. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Hagy elni.. Csak fel kellett vazolnom hogy egy anyjatol kulon elo emberre nem egy embriora vab szuksegem. Mukododik is.


Az a normalis,h beszelnek de nem mindegy h ellenorizgetik e..

2019. okt. 15. 19:37
 47/49 A kérdező kommentje:

Hosszu a kormom es telefonrol sotetben seta kozben irva igen valoban hibakkal teli. Sorry. A lenyeg ertheto :D


Am se egeszseges ha egy anya ellenorizget..

2019. okt. 15. 19:38
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legy boldog es ne ird ki tobbet ezt a kerdest :)
2019. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Ámen!
2019. okt. 15. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!