Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez az üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az üzenet mennyire a “házisárkányság” előszobája?

Figyelt kérdés

Ma szabadnapos vagyok, és otthon maradtam pihenni, mert most 2x is éjszakáznom kellett a cégben. (Az informatikai átállásokat mindig éjszaka csinálják).


Reggel mikor felkeltem ez az üzenet várt a barátnőmtől:

“Jó reggel (xy)! Remélem tudtál pihizni. Én már az irodában vagyok, olyan 1/2 6-ra szerintem otthon leszek, aztán ha van kedved jöhetnél velem Daniékhoz (unokatesója).

Egy pár dolog:

Reggel bedobtam egy mosást, szerintem mire felkelsz lejár, kérlek teregesd ki, és a mosógéppel szemben, szatyorban, ott a második adag, légyszi dobd be azt is, és majd teregesd ki. Köszönöm.☺️

Ebédre kérlek azokból egyél valamit, amit még a hétvégén csináltam, időrendi sorrendben kéne enni, hogy semminek ne legyen baja.

Ja és ma szerintem jönni fog egy átvevős levelem, úgyhogy légyszi ne egy szál tökben flangálj otthon.😆

Szeretlek, puszi😘”

(Bocsi a stílusért, egy az egyben másoltam be)

Kicsit elgondolkodtam ezen, mármint úgy az irány amerre haladunk nem tudom mennyire jó így. (Barátnőm 25 én 27)



júl. 24. 14:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%
6# Nyilván az a baja, hogy megkérte valamire a barátnő ami egy 10 perces feladat és addig meg kell szakítania a tespedést, xboxozást, lazulást és nem érti, miért kell a csúnya gonosz barátnőnek szekálnia őt a SZENT SZABADNAPJÁN.😢😢😢😢
júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Az irány jó, legalábbis amerre a barátnőd tart. Mindketten dolgoztok, így részt kell venni a házimunkában is mindenkinek. Ami aggasztóbb, az hogy ez te sérelmezed, ha jól veszem ki a szavaidból. A házisárkánytól még messze van, de ami azt illeti, egy lusta, tohonya, öntelt pasas könnyebben elő tudja csalogatni az évek múltával.
júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%
Az az egyedüli probléma, hogy neked alapvető házimunkákat úgy kell elmagyarázni, mint egy gyereknek, holott egy normális felnőtt számára ezek maguktól értetődő dolgok. Ha nem érsz meg egy kicsit, a barátnőd nem sokáig fogja betölteni a pótanyuka szerepét (teszem hozzá, jogosan).
júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 lizzi77 ***** válasza:
96%
De egy kis cukika vagy...ebből az üziből neked melyik rész emlékeztet egy házisárkányéra?? Hogy be kell dobnod egy mosást,amiben egyrészt a te koszos cuccaid is benne vannak,másrészt magadtól is rá kéne jönni,hogy mosnivaló van?Vagy abból,hogy megkért,hogyha már ő elment a boltba kajáért,kifizette,hazacipelte,előkészítette,megfőzte,elmosogatott utána és elrakta a leszáradt edényeket,ezek után legyél olyan kis drága,hogy inkább a régebbi kaját edd meg?Vagy esetleg előre figyelmeztet,hogy látogató várható,és készüljél legalàbb egy alsónacival?? Mert komolyan nem fogom,hogy ezen neked mi gondolkodnivalód van...
júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

Már ott félre ment a dolog, hogy a barátnőd főz, mos. Te mit csinálsz? És még azon gondolkozol, hogy baj-e, hogy neked is tenni kell valamit otthon? Kapj már észbe. Nem a csicskád a barátnőd.

Nem a nők sárkányopk, hanem a pasik lusta dögök.

júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez semmilyen szinten nem sárkányos. Tök jó, hogy dolgozik érted, gondoskodik rólad. (Plusz én minden kedves kézzel írott levéltől elolvadok.)


A munkából sajnos mindenkinek ki kell vennie a részét a maga szintjén. Ha véletlen valami nem fér bele (mert nem vagy otthon, el kell intézned valamit, stb.), akkor persze az a korrekt, ha szólsz neki előre, hogy sajnálod, de az nem fog menni.


Szerintem - nem lecseszésként, hanem csak magad miatt - érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy mi az ami téged ebben megijesztett. Maga a munka, a levél, az utasítás, vagy hogy nem szólt előre? Semmi baj nincsen vele, ha picit mások az elvárásaitok, de ha hosszú távon ezt nem tudjátok összehangolni, az később feszültséghez vezethet.

júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#14 azért túl sem kell dramatizálni, van egy közös számlánk, onnan fizetjük a bevásárlást, rezsit, stb stb. Igen, főzni ő szokott, mert én nem tudok ilyen jól főzni, ő nagyon ügyes. De mosogatni bőven szoktam én is.

A mosást pedig régen simán megoldottam magamnak. De mint kiderült, női ruhákkal nehezebb. Alapból szín szerint kell válogatni, és a múltkor bedobtam valami melltartót, nem kapcsoltam össze (a barátnőm még valami mosózsákba is szokta tenni) és a kapocs szétszedte a melltartó csipkéjét. A barátnőm elég szomorú volt amiatt a melltartó miatt. Szóval bonyolult dolog.

júl. 24. 15:22
 18/32 anonim ***** válasza:
4%

A barátnőd kontrollmániás. Nekem is volt ilyen barátnőm.


A végén már mindennap pontosan be volt osztva a programom, telefonon követte merre vagyok, ha elmentem haverokkal inni meg volt szabva pontosan mennyi alkoholt ihatok és mit.

Meg volt szabva hogy naponta mennyit játszhatok gépen, mennyi Facebook, Netflix stb fér bele.

Átnézte az üzeneteimet, emialjeimet.

Ja és a legjobb hogy mivel rápörgött az egészséges életmódra, pontosan meg volt mondva h miből mit és mennyit ehetek.

Szóval gyakorlatilag az életem 99% kontroll alatt volt.

júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nőj fel kicsit és legyél hálás, amiért a barátnőd ennyire türelmes veled.
júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%
17: az a gond, hogy erre téged otthon nem tanítottak meg :(. Nem a női mosás, hanem a mosás olyan, hogy oda kell figyelni, hogy milyen állapotban kerülnek bele a cuccok (hogy cipzár felhúzva, kapocs bekapcsolva, gomb begondolva, mert tönkremehet a cucc vagy tönkretehet más cuccot). S
júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!