Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nekem kellene még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellene még inkább finanszírozni a páromat?

Figyelt kérdés

3 éve élünk és vagyunk együtt a barátnőmmel, akivel egyre többször van súrlódás az anyagiak miatt. Szerinte mindent a pasinak kellene fizetni, ami szerintem az elején még elfogadtató is volt (lakás rezsije és kaja az közösen megy), de így azért elég vicces, hogy pl a "közös" nyaralás most úgy néz ki, hogy én állom a 80%-át a másodiknak ez már külföld lenne, 1 hónapja volt egy rövidebb balatoni kiruccanásuk, ott a szállás közel fele-fel volt, de minden mást én fizettem. Illetve úgy indítottam az évet, hogy volna egy utazás, szintén külföld, amit nagyon szeretnék megejteni, de így ez nem fog menni, hogy még ezt is én finanszírozzam meg neki. Plusz csinálom a lakásfelújítást is, ami szintén pénz. Ő pedig vígan vásárolgat/rendelget magának rendszeresen, plusz beleverte magát egy nagyobb költségbe, ami rért volna jövőre is, tudván, hogy mik a tervek. Azt tudni kell, hogy van egy pánikbetegsége, de gyakorlatilag tünetmentes, így viszont nem vállalhat teljes állást, csak részmunkaidőt. Emellett erre a betegségére elég jó pénzbeni ellátást kap(3 éve picivel kerestem többet nála így) + ott van a kis keresete is. Tanulni elmondása szerint szeretne, de mindig van kifogás, hogy miért nem megy, mikor pénzügyi oka volt, mondtam, hogy ne emiatt ne menjen, betársulok, segítek. Persze a panaszkodás mindig megy a munkahelye miatt, de jobb képesítés nélkül nem sok lehetősége van. Elvileg meglenne a lehetőség, hogy gyógyultnak minősítsék, de akkor ugye elesne az alap támogatástól és attól meg fél, mert akkor nem lehetne annyit táppénzen, meg akkor heti 2 nap helyett mehetne 5nap, neki így a könnyebb.

Én meg lassan felörlődök, mert mindig matekoznom kell, meg lemondanom, csúsztatgatni a terveimet.

Szerinte egy kapcsolatra áldozni kell és ha nem tetszik nekem, hogy csak így tudnánk megoldani a külföldi utunkat, akkor keressek másik partnert, valami jó gazdagot, hogy n nekem kelljen fizetni.

Csak ez a hozzáállás meg már nekem erősen nárcisztikus manipuláció.



jún. 28. 19:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom és remélem sikerül békésen megbeszélnetek a szakítást, sértődések nélkül.
júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha jön a Csók, meg a 3 gyérek akkor azt is ...
júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nálunk k.b. fele-fele normális, a kevés fizuja miatt esetleg bizonyos dolgokra meghívom. Nálunk kölcsön is létezik a kapcsolatban, például 1 hónappal ezelőtt én fizettem ki előre az egész szállást és ő majd a részét visszafizeti nekem. Aztán fürdőbe meghívom.

Emellett egyedül is járok utazni.

tegnapelőtt 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ez a csaj v.sz.l. kontrollmániás.
tegnapelőtt 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

27-es. Ezzel nekem se lenne bajom, én pl magándoki/vizsgálat díjba is beszálltam ha kellett. Anyukájával is elmegy 1x egy évben pár napra nyaralni és nem problémázok rajta.

Az a baj, hogy a mai napig nem tudok pontos összeget hogy mennyivel társulna most be, tengerparti nyaralás már le van zsírozva, amit meg én néztem ki az tök le van szarva.

tegnapelőtt 17:18
 26/30 A kérdező kommentje:
Bocs. 23asnak ment.
tegnapelőtt 17:19
 27/30 A kérdező kommentje:

24es. Köszönöm. Rákerestem. A leírás és egyéb tünetek tökéletesen illenek rá.

Tegnap is megkaptam, ha nem élne velem, ellepne a mocsok, mert akkor ki takarítana. A messenger beszélgetéseimet is átnézte már, szerinte férfi ember kapcsolatban már ne barátkozzon nőkkel. Egyik gyermekkori hölgy barátomat már el is üldözte. Pedig volt közös programunk is, de szerinte ott is csak flörtöltem a csajjal, neki nem szimpatikus, mert nem tud vele beszélni sem.

tegnapelőtt 17:24
 28/30 anonim ***** válasza:
Hol marad a "lehozom neki a csillagokat is" ?
tegnapelőtt 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem is hagytam volna, hogy elmenjen eddig a helyzet.
tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ugye mar szakitottal vele?
ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!