Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nekem kellene még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellene még inkább finanszírozni a páromat?

Figyelt kérdés

3 éve élünk és vagyunk együtt a barátnőmmel, akivel egyre többször van súrlódás az anyagiak miatt. Szerinte mindent a pasinak kellene fizetni, ami szerintem az elején még elfogadtató is volt (lakás rezsije és kaja az közösen megy), de így azért elég vicces, hogy pl a "közös" nyaralás most úgy néz ki, hogy én állom a 80%-át a másodiknak ez már külföld lenne, 1 hónapja volt egy rövidebb balatoni kiruccanásuk, ott a szállás közel fele-fel volt, de minden mást én fizettem. Illetve úgy indítottam az évet, hogy volna egy utazás, szintén külföld, amit nagyon szeretnék megejteni, de így ez nem fog menni, hogy még ezt is én finanszírozzam meg neki. Plusz csinálom a lakásfelújítást is, ami szintén pénz. Ő pedig vígan vásárolgat/rendelget magának rendszeresen, plusz beleverte magát egy nagyobb költségbe, ami rért volna jövőre is, tudván, hogy mik a tervek. Azt tudni kell, hogy van egy pánikbetegsége, de gyakorlatilag tünetmentes, így viszont nem vállalhat teljes állást, csak részmunkaidőt. Emellett erre a betegségére elég jó pénzbeni ellátást kap(3 éve picivel kerestem többet nála így) + ott van a kis keresete is. Tanulni elmondása szerint szeretne, de mindig van kifogás, hogy miért nem megy, mikor pénzügyi oka volt, mondtam, hogy ne emiatt ne menjen, betársulok, segítek. Persze a panaszkodás mindig megy a munkahelye miatt, de jobb képesítés nélkül nem sok lehetősége van. Elvileg meglenne a lehetőség, hogy gyógyultnak minősítsék, de akkor ugye elesne az alap támogatástól és attól meg fél, mert akkor nem lehetne annyit táppénzen, meg akkor heti 2 nap helyett mehetne 5nap, neki így a könnyebb.

Én meg lassan felörlődök, mert mindig matekoznom kell, meg lemondanom, csúsztatgatni a terveimet.

Szerinte egy kapcsolatra áldozni kell és ha nem tetszik nekem, hogy csak így tudnánk megoldani a külföldi utunkat, akkor keressek másik partnert, valami jó gazdagot, hogy n nekem kelljen fizetni.

Csak ez a hozzáállás meg már nekem erősen nárcisztikus manipuláció.



jún. 28. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Inkább lakásos prostihoz járj, mert szerintem olcsóbban jössz ki.


Nem téged szeretnélek ezzel minősíteni, hanem a barátnődet. Kurvát csinált magából.

jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bakker te jársz beteggel.
jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Eleve egy rosszul állo szerencsetlen nőt szedtél fel. Akkor most minek pampogsz
jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként irom nagyon gáz és nekem nem lenne képem ehhez.
jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy ő mit nyújt neked a szexen kívül?
jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a barátom soha nem várja el hogy en fizessem a progikat nyaralásokat vagy barmit is és rosszabbul álljak mintha nem lenne barátom..
jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Én kifizetném, de megmondanám neki, hogy akkor jövőre semmilyen nyaralásra ne számítson, se külföld, se belföld. 2025 a spórolásról fog szólni.
jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os, mondjuk ez tök gáláns a pasidtól, tényleg, viszont itt szerintem nem pont erről van szó. A lakhatást közösen fizetik, tehát a csaj már itt jobban jár anyagilag, mintha egyedül lakna. Nekem inkább a többi nem szimpi, amiket a kérdező leír, ha tényleg úgy van, ahogy leírta, akkor ez valóban durván manipulatív viselkedés. Két ember között szerintem nem az a normális reakció, ha anyagiakról van szó, hogy ha nem fizeted a nyaralásom, akkor keress mást...
jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

“ Szerinte egy kapcsolatra áldozni kell és ha nem tetszik nekem, hogy csak így tudnánk megoldani a külföldi utunkat, akkor keressek másik partnert, valami jó gazdagot, hogy n nekem kelljen fizetni.”


Mond meg neki, hogy ok, segítesz neki csomagolni, és lehet menni.

Ez egy élősködő, szabadulj meg tőle. Vannak normális nők is.

jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne pofám magam nyaraltatni.. de ez a nemdolgozokmertpánikbetegvagyok de közben tünetmentes dolog is bűzlik.. ebben a nőben benne van az élősködés az tuti, különben dolgozna is normálisan
jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!