Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Finanszíroznátok a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finanszíroznátok a csajotok bombanővé válását?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akinek másfél éve van egy csaja. Alapból szép lány, csinosan öltözik de nem az a feltuningolt fajta. Pár hónapja a csaj a haverom kedvéért elkezdett változni, először csak műköröm, aztán műszempilla pár napja meg hajhosszabbítása is volt, meg kell mondjam k@va jó nő lett belőle. Kiderült mindezt haver fizeti neki. Elgondolkodtam hogy én már alapállapotában két kezem összetettem volna ha ilyen nőm van, akkor minek műpics@t csinálni belőle?
2022. dec. 23. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Ennek a jelensegnek altalanosan mas oka van: a csaj megunta a csokat es ujra part keres/vagy mar van is masik. Es az ugy atvaltozas végén tovább áll.
2022. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem érzed az ellentétet abban amit írsz? "k@va jó nő lett belőle" majd "műpics@t csinálni belőle" Te magad mondod, hogy ettől lett k@va jó nő... Tipik álszent duma, hogy jajj milyen mű lett, közbe meg csorgatod a nyálad.


A fő kérdésre válaszolva, az esztétikus, nem túlzásbavitt kozmetikát támogatom.Ha tőlem jön egy ötlet akkor nyilván akár ennek a finanszírozásába is beszállhatok, hiszen mire fel ötletelek más kárára. A másik fő kérdés, hogy a nő akarja-e vagy rá van erőltetve ez a fajta "változás", mert én erőltetni sose erőltetnék, így ez csak közös "áhh ez jó ötlet" felütéssel működhet. 32/F

2022. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert ezzel az a célja, hogy nálam jobb pasit szerezzen. Hülye vagyok én, hogy erre adjak pénzt? Inkább kidobnám.
2022. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
A muhaj, műköröm, muszempillatol inkább csak prolis lesz valaki. A nyóckeres cigóknal és prostiknal kötelező elem
2022. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Az már régen rossz ha a csajnak vakolat kell, hogy jól nézzen ki
2022. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%
Ezzel csak egy gond van, egyre inkább a külvilág felé fordul majd. Bele esik az egoba utána baszhatja a srác mert keleti magát. Viszont ha tudja irányítani a csajt akkor nem lesz gond, de sajnos ha egy kis lyuk is lesz a pajzson onnantól kezdve bármi megtörténhet majd.
2022. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem lett prolis, nem igénytelen, a hajról ha nem ismerném meg nem mondanám hogy nem az övé. Alapból jól nézett ki a csaj ezek a cuccok csak adtak neki egy durva tuningot. Csak elgondolkodtam ha az én csajom lenne, ezek nélkül is durván bejönne, haverom szereti-e egyáltalán, értitek.
2022. dec. 23. 09:44
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseim között több nő is van akinek komoly fogrenoválást (milliós összegek) fizetett a párja, ők tudják, hogy miért érte meg.
2022. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem szereti. Te se szeretnéd. Aki emberrel kapcsolatban a tuning szót használja, az akkora proli, hogy nem igaz.
2022. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Pár hónapja a csaj a haverom kedvéért elkezdett változni "


Lehet megmondta a csaj, ha erre van igenye, finanszirozza a csavo. Azert eleg sok penz havi szinten a mukorom, a muszempilla, pothaj egyszeri nagyon nagy koltseg. Nem mindenki tudja ezt megengedni havi szinten. Most ha o nem tudta elfogadni naturabban a lanyt, akkor igenis fizesse! Es úgy tunik belement, biztos belefer neki. Valamit valamiert, szokas mondani.

2022. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!