Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nálatok miért a instás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok miért a instás, milliomos, minimum 5ezer követős lány a limit mikor a legtöbbeteknek nincs is annyi pénzetek, hogy ezt finansziroznátok nekik későbbiekben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Finanszírozni? Nélkülük is finanszírozzák maguknak. Lépést tartani sem tudnának velük, nemhogy finanszírozni bármit is.
2022. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
szóval mert láttál pár srácot, akinek ez az ideál, máris általánosítasz mindenkire, gratula 😆
2022. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért kéne nekem finanszírozni? Kurvát keresek vagy kapcsolatot? Menjen el dolgozni aztán utazgasson abból.
2022. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként írom: Mert buták. Olyanok, mint azok, akik megveszik a drága kocsit, de nem tudja tele tankolni, meg nem telik gyári szervízre. De véletlenül sem érné be olcsóbb kocsival.


Egyszer egy táncoslánynak mondta a pasija, hogy zavarja a munkája, a lány elmondta, hogy semmi gond, és megérti. Ő hajlandó rá, hogy otthagyja a munkáját, ha a srác odaadja a havi keresetét, mert ő is pénzből él. Na erre a pasi leqhurvázva hagyta ott.

2022. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nálam nem az a limit. Engem az taszít. Nekem egy "átlagos" lány az akiért meg tudok veszni. Sőt, sokszor egy-egy hiba az ami meg tud fogni.

Szemüveges, fogszabályzós lányok bármikor levesznek a lábamról. Nincs egekbe az elvárásom, de egy dologból nem engedek. Ne legyen rokonom. Minden más rugalmas.

Mégis szingli vagyok, mert a lányoknak is olyan pasi kell, amilyet te leírtál. Lehetőleg 1től 10es skálán legyen 15ös, és/vagy gazdag.

2022. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Én már annak is örülnék, ha a csávo keresne minimum annyit, mint! Lenne lakása, autója. (Mint nekem) de sok erre a minimumra sem kepes!
2022. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

6.


De milyened VAN, és milyen LEGYEN a pasinak? ÉS!!! Miből van?


Aputól egy 23 éves Opel Astra és egy 1 szobás panel, 30 éves hitelre már jó?

2022. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

7

Egy középkategorias 4-5 eves biztonságos auto!!

Saját lakás, akár hitelre, nekem is ugy van!

(Tudom-tudom, sokkal jobb bérelni!🤡)

Munkaviszonyból szarmaznak a javaim.

Amikor én nőként erre kepes voltam, es egy pasi nem...nem nagyon tudok rá férfikent nezmi

2022. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
most gondolom a kérdező pont egy férfira gondolt aki jól néz ki és nem vele kezd ezért általánosít , hogy mindenki a mű nőkre meg a központi szereplésre vágyó agyatlan libákra hajt.. téves !
2022. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Átlagos fiúkra értettem.

De ők is azt várják ilyen barátnőjük legyen.

2022. nov. 2. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!