Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, mit szólnatok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnatok ahhoz ha a férjetek azt szeretné, hogy elegans dívaként tündököljetek? S ezt finanszírozna is.

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ámen.
2018. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti nem oltoztetne fel olyanba, ami nem stilusom ..
2018. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Ez így korrekt.

Ha ő azt szeretné, akkor finanszírozza.

Belemennék, nem csak férjjel, komoly kapcsolatban is.

N23

2018. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ok
2018. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Bárikor megoldom neki ezt a tündöklést 15 perc alatt: zuhany, ruha, smink, frizura.

Bizonyos kor fölött már kötelező tartani olyan darabokat a ruhatárban, hogy ha másnap elegánsan kell megjelenni, akkor csak előveszed.

A többi (smink és haj) megint csak alap. Akár egy spontán vacsora, színház vagy mumkahelyi ebéd is jöhet. Egy nő nem engedheti meg magának, hogy ne legyen ápolt, vagy külön fodrász nélkül ne tudjon megjelenni.

Az olyanok, mint a lenőtt haj, lepattogott köröm: engem zavarna. Saját magam miatt se nézhet ki így.

Ha arra vágyik, hogy több milliós gyémánt ékszerekben, bundában meg egyedi tervezésű ruhában menjek a Tescoba egy kiló kenyérért, akkor viszont csak az érdekel, mennyit nyert a lottón. :)

2018. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyen egy kirakatbábut, arra azt ad amit akar. Én meg járok abban amit szeretek.

Micsoda idióta egy kérdés. Mi az hogy finanszírozza, ha a férjem akkor közös kasszán vagyunk.

2018. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszamennék a kertbe a sáros gumicsizmámban, hogy átgondoljam a dolgot. xD
2018. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy bazári majmot szeretne akit öltöztetni lehet akkor vegyen magának.
2018. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

7. :DDD


Nem kell finanszíroznia, mert vannak szép ruháim. Csak ékszereket hordok ritkán, munkámból kifolyólag sem lehet.


Kb. Nekem most le van nőve a hajam kissé, mert allergia miatt nem festhetem bármivel a hajam, és nem volt kapható az adott festék. Őszülök és gyorsan nő a hajam. A körmeim szépek, nem is festhetném őket. Úgy látszik selejt nő vagyok. :D

2018. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi pénzt szánna arra, hogy napi 10 óra munka után a kívánt módon tündököljek?
2018. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!