Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, mit szólnatok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnatok ahhoz ha a férjetek azt szeretné, hogy elegans dívaként tündököljetek? S ezt finanszírozna is.

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Mivel amúgy is szeretek elegánsan öltözni, a pénztárcám viszont határt szab a komolyabb daraboknak, így felőlem lehetne :D Viszont cserébe ő se kopott farmerban, meg turis pólóban járkáljon
2018. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha elvett feleségül, ismer annyira, hogy tudja, távol áll tőlem a dívaság. Nőies vagyok, de nem nagyasszonyosan puccos.
2018. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Benne lennék.
2018. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolom nagyon életszerűnek, hogy férjként jön rá, hogy másféle stílusú nő volna az esete. A házasságban szerzett vagyon meg közös, szóval a finanszírozási oldalát sem értem, de jó sztori volt.
2018. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem mentem volna hozzá egy ilyen férfihez.

Tündöklök én amúgy is, de úgy nem szeretnék, mint egy díva... távol áll tőlem.

2018. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ez azt jelenti, hogy ő bármilyen cuccot rám adna, amit esetleg én nem szeretnék felvenni, akkor köszönöm, nem. Ha lenne beleszólásom abba, hogy ez az "elegáns dívaság" mégis hogyan valósuljon meg, akkor meg lehet próbálni. Viszont nem 24/7-ben azért, folyamatosan nem menne, de alkalmanként miért ne?
2018. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elsőre kiröhögném. Aztán végiggondolnám, és ha beleférne az anyagi keretünkbe (közös finanszírozás van házasságban) esetleg egy teljes napra vagy egy hosszú hétvégére egy beöltözős játékhoz eljátszanám neki, de akkor béreljen egy drága kocsit sofőrrel, luxuséttermek és luxusszálloda is kell hozzá ahol a hozzám méltó szolgáltatások elérhetőek, meg operabál páhollyal és öltözzön ő is be hozzám illően, nekem is kell pár új szett és a ruhámhoz illő ékszerek. Akkor lennék benne, ha egyszeri alkalom lenne, jókat nevetnénk együtt ezen az elképzelt hétvégén.
2018. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!