Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után fér bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után fér bele utazás úgy, hogy a férfi finanszírozza?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon randizgattam, egy pár randim volt, de azok kimerültek a kávézásban, sétában, semmi több nem lett.


Viszont most van egy férfi, akivel már találkozgatunk egy ideje és szeretné, ha az ősszel elkísérném egy konferenciára, ami 3 napos. Engem is regisztráltatna, mint résztvevő, hogy ha szeretnék, tudjak vele menni mindenhová, akár az előadásokra is. Mondta, hogy előtte mehetünk hamarabb, vagy akár utána is programozhatunk kettesben a környéken, ha van kedvem.

Viszont a /fő ár az több, mint 300 ezer forint (nem ő mondta, utánanéztem). Nem akarom, hogy ennyit költsön el rám, de közben engem ez a program annyira nem érdekel, hogy kifizessek rá ennyi pénzt... Mármint elkísérem szívesen, szeretek vele lenni, a hely is szép, ahol lesz, de magamtól eszembe nem jutna.


Mit tennétek a helyemben?

Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni sem őt, sem saját magam, viszont ennyi pénzt rám maximum a saját szüleim költöttek el eddig.


2023. aug. 19. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Pár randi után megköszönném, de visszautasítanám.
2023. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha elfogadod ki leszel neki szolgáltatva. Még nem ismered, nem tudod mire képes.

Én nem mennék.

Majd ha már elég jól ismered hogy megbízz benne.

2023. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért kb. 2 hónapja együtt vagyunk heti 4-5 napokat, szexelünk stb. Szóval annyira nem az ismerkedős randifázis ez már, de nincs is kimondva, hogy együtt vagyunk.
2023. aug. 20. 00:15
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Felajánlotta, ismered, menj el, érezd jól magad :) utána kell beszámolót írnod hogy sikerült <3
2023. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Mi az, hogy hány randi után? Legalább ne tetézd a külön válasszal. Máris mehetsz, hiszen volt szex.


Csak légyszi 5-10 év múlva ne tegyél fel itt újabb kérdést, mikor épp szakítotok, vagy épp már a következő pasinak szülsz, és jajj, vele sem jó... egyszerűen engedd el. csá

2023. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Felajánlotta, meghívott. Menj és érezd jól magad.
2023. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függne nálam attól hogy milyen a pasi. 2 hónap alatt nem igazán ismeri ki az ember a másikat, szóval ebből simán lehet még "mégutazástis fizettemnekedtekrva"
2023. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos csak pr.stinak tart olybá tűnik. Wellnesgirlnek. Onlyfansnak.
2023. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nem kérdés, hogy fizetném magamnak, de nem tudom, téged hogy neveltek.
2023. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Mivel teged nem erdekel es penzed sincs ra,ezert egyertelmu,h az o koltsegere menjetek. Ha ilyenekre megy,nyilvan neki ez klcso mulatsag. Nyugodtan fogadd el a teljes koltseget es az ott koltotteket is fizesse. Ettol nem leszel prosti. Hisz nem 2. randin hivott,hanem mar jo ideje randizgattok.
2023. aug. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!