Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A közös utazások anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közös utazások anyagi finanszírozása, kinél hogy szokott történni ?

Figyelt kérdés
A férfi fizeti, vagy felesbe.

2021. ápr. 18. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját részét fizeti és utazás során általában meghívjuk a másikat valamire. Pl. ő vesz nekem egy festményt (utcai festők) én meg meghívom ebédelni.
2021. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
88%
Azért te sem gondoltad komolyan, hogy a közös utazást a férfi fogja fizetni.
2021. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én volnék a férfi ! 🙂😉

Csak kiváncsi vagyok mások ezt hogy szoktak csinálni ! És arra hogy mit illik. Első közös utazás lenne, és az én ötletem volt, ennyi az egész.

2021. ápr. 18. 16:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos 2x is kifizettem. Mással már csak és kizárólag felesben.


26/N

2021. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesben.
2021. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
50-50.
2021. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez függ a körlményektől is.

Ha mindketten dolgoztok és mindkettőtök számára reális az uticél, akkor közösen.

Ha te mondjuk jól keresel, a párod még tanul, akkor azért nem várhatod el, hogy kifizesse a felét. Akkor sem, ha drága az utazás és rosszul keres a párod.

2021. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Megegyezes kerdese. A lenyeg szerintem hogy ugy altalaban senki ne huzza le a masikat. Mi eleg hamar osszekoltoztunk szoval megszoktuk hogy osszedobjuk kozosbe amink van aztan kiagyaljuk mi hogy legyen, mire futja.

Ha most jarnék valakivel akkor is arra torekednek hogy nagyjabol azonos legyen a megoszlas, de nem szamolgatnam gorcsosen.

2021. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy, hogy két 30-as, dolgozó emberről van szó, vagy 32 éves pasi-egyetemista barátnő páros.
2021. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én akarok menni, azt én fizetem, ahová inkább ő, azt ő fizeti. Például én a tengerpartért nem rajongok, de tavalyelőtt kifizette az én részemet is, hogy elmenjek vele. Azelőtt Ausztriában voltunk, az az én ötletem volt, én szerveztem és én fizettem az egészet. Ha olyan helyre mennénk, amit mindketten ugyanannyira szeretnénk, akkor valószínűleg felesben lenne. Jelenleg még külön kasszán vagyunk.
2021. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!