Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet találni olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyan lányt, aki nem várja el, hogy párja finanszírozza a hóbortjait például évi 1-2 külföldi utazás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 14:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lehet, itt vagyok én, az viszont nem lenne hátrány ha a pasi legalább a saját részét finanszírozná, és néha meghívna vacsizni vagy ilyenek.
2021. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

#1


Pont ez az, hogy ha veled kéne mennem az nekem felesleges többletkiadást generálna, mind pénzben mind időben.

2021. okt. 3. 14:36
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

lehet. egyetlrn baratnomnek, lanyismerosomnek sem finanszirozza a pasija az utazasit.

tudom, faj a magadfajta incel nyomorekoknak, de ma mar a nok megtehetik, hogy sajat maguknak fizessenek mindent.


az utazas pedig nem

hobort.

2021. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Sose vártam el egy férfitól se, fizetem én magamnak a külföldi utaimat. Vagy ő is partner a dologban és együtt utazunk (jelenlegi párom ilyen) vagy nincs értelme a kapcsolatnak, mert túl sokat lennénk távol.
2021. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz se pénzt, se időt költeni a másikra, akkor ne akarj társat. Menj prostizni!
2021. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
#2 nem muszáj senkivel sehova menned. Nyilván nem is teszed, ezért íródott ki ez az ezredik sértődött incel kérdés, mely szerint minden nő qrva és ára van a kapcsolatnak.
2021. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
#2! Nem kell jönnöd. Elég, ha az enyémet kifizeted😂
2021. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
En imadok utazni, wellneselni, egzotikus helyekre utazni, ha te nem tudod kifizetni a saját reszedet, nem.egymast keressuk
2021. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Milyen ferfi vagy te?😀
2021. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes itt gyakorin csak olyan nők vannak, akikre a párjuk kb. egy minimálisan sem költ, de az én környezetemben pont nem ezt tapasztalom. Nyilván nem ők tartják el a nőt, viszont a vacsorát meg a programok 80%-át a férfi állja. Nyaralásnál mondjuk a nő kifizeti az utat, szállást, de költőpénzt a férfi visz. Ezek a férfiak mindannyian saját maguktól teszik ezt, mivel 3x annyit keresnek, mint a párjuk, lényegében közös kasszán is vannak már akik együtt élnek, de akik együtt élnek és azok is akik nem, mindegyik férfi ezek közül megalázottnak érezné magát a férfiasságában, ha nem lenne ilyen. Tök szívesen költenek a nőre, nem nyűgnek veszik és szerintem ez teljesen rendben van.

Nekem egy elég karakán személyiségem van, rendőr vagyok, sokan azt mondják, hogy "férfimunka", mégis én is vágyom arra, hogy egy kapcsolatban legalább valamennyire én legyek a "gyengébbik nem", szeretném nőnek érezni magam és szeretném férfinak érezni magam mellett a férfit. Nem kell teljesen magunkra húzni a nemi szerepeket természetesen, nem ez a tipik férfi dolgozik eltartja a családot, a nő meg háztartást vezet, de mégiscsak egy minimálisan ezek legyenek meg.

Most lehet lepontozni, de sajnálom, ha férfiként arra nem vagy képes, hogy egy nőre pénzt költs, akkor megbuktál férfiként. Régen a férfiak eltartották a feleségüket meg a 3+ gyereküket és nem nyafogtak, hanem teljesen természetes volt. Ma már nagyon könnyű dolga van egy férfinak, mert a nők dolgoznak, ha valaki még ezt a minimális szintet sem tudja teljesíteni, az ne akarjon nőt, főképp nem családot. Az én szememben nem férfi, sajnálom.

2021. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!