Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet találni olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyan lányt, aki nem várja el, hogy párja finanszírozza a hóbortjait például évi 1-2 külföldi utazás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 14:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%

#24-re: Senki nem írtam, hogy milliókat költene vagy elvárná, hogy költsön rá a párja utazásra. Amíg nem a legdrágább szállodákban szállsz meg és nem eszel luxus éttermekben minden nap, utazni még mindig nagyon olcsó. Százezer forintból kijön egy hét Franciaország, ha ügyes vagy (tapasztalat).


#29-re: Miért ferdíted el szándékosan mások válaszait? Senki nem szidta azokat, akik nem szeretnek utazni. Most is egy utazásra (Svédország) pakolok, mégse utálom például a húgomat, aki kifejezetten gyűlöl utazni. Utazás mellett például olvasni imádok, ezt se szidja senki. Másrészt nincs olyan, hogy feljogosít a véleménykinyilvánításra, ugyanis bárki elmondhatja a véleményét, és jelen pillanatban, még mindig te teszed ezt a legtrágárabb módon.

(#4, #20)

2021. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszed, hogy nekem az a "hobbim", hogy meresztem a fenekem? Meg olyasmit hobbinak lehet szerinted nevezni, amit évi 2x csinálunk kb.?

Hát bocs, de nekem nem kérdés, hogy több vagyok-e a fajtádnál.


Az utazásra kiadott pénz pedig nem "elvert" pénz, hanem értelmesen elköltött pénz. Képzeld, ez nem vmi kis pitsa hóbort, hanem vannak olyan emberek, akik tényleg élvezik, hogy eljuthatnak helyekre, világot láthatnak és feltöltődnek ettől mentálisa. Képzeld el, férfiak is.

2021. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként én is szeretném tudni hogy honnan valósiak ezek a szánalmas nyomorultak akik csak csóró, eltartókat kereső nőket ismernek. Jópár év gyakorizás után arra jutottam profilozás tekintetében hogy ezek kelet-magyarországi falusi, kádárkockás mamahoteles falusi lúzerek :D Más magyarázat erre a nyomorult kisemberségre nincs....
2021. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
34: jelentve
2021. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
97%

1es vagyok.

Kedves kérdező!

Akkor Te ne keress olyan nőt társadul, akinek igénye van külföldi (belöldi is?) utazásra,hiszen Te nemhogy rá de magadra is sajnálod kifizetni ezt a pénzt. Szíved joga.


Én viszont olyan nő vagyok (nem egyedi eset) , aki szeret utazni, nyaralni és olyan férfira vágyom, aki társam lehet ebben, szívesen költ erre, van is miből, vagyis kifizeti a saját részét. Az én részem miatt nem kell aggódni, nagylány vagyok tisztességes fizetéssel, senkire nem vagyok rászorulva.

2021. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

10-eske, értelek, félig igazat is adok neked, amikor a párkapcsolatról beszélsz.

Szerintem akkor sem jogos, hogy a férfinek "kötelessége" lenne mindent fizetnie.

2021. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!