Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után fér bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után fér bele utazás úgy, hogy a férfi finanszírozza?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon randizgattam, egy pár randim volt, de azok kimerültek a kávézásban, sétában, semmi több nem lett.


Viszont most van egy férfi, akivel már találkozgatunk egy ideje és szeretné, ha az ősszel elkísérném egy konferenciára, ami 3 napos. Engem is regisztráltatna, mint résztvevő, hogy ha szeretnék, tudjak vele menni mindenhová, akár az előadásokra is. Mondta, hogy előtte mehetünk hamarabb, vagy akár utána is programozhatunk kettesben a környéken, ha van kedvem.

Viszont a /fő ár az több, mint 300 ezer forint (nem ő mondta, utánanéztem). Nem akarom, hogy ennyit költsön el rám, de közben engem ez a program annyira nem érdekel, hogy kifizessek rá ennyi pénzt... Mármint elkísérem szívesen, szeretek vele lenni, a hely is szép, ahol lesz, de magamtól eszembe nem jutna.


Mit tennétek a helyemben?

Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni sem őt, sem saját magam, viszont ennyi pénzt rám maximum a saját szüleim költöttek el eddig.


2023. aug. 19. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtteknél így megy, gondolom még fiatal vagy:)


Egyébként ha konferencia, visszajut neki a pénz valahogy, ha nem is egész, akkor egy része.


Ja és ti jártok, kèt hónapja heti 4-5 nap az nem szexpartner, de felnőttek nem mondanak ki ilyesmit.


Ha érdekel kérdezz rá így: figyelj, megnéztem, ez 300 ezer, én ennyit nem tudok kifizetni 3 napos wellnessre, te pedig gondolom nem szeretnél kifizetni ennyit a randipartneredre. (Az utolsó szót nyugodtan nyomd meg).


Aztán ha azt mondja kifizeti a barátnőjének, fogadd el vagy felezzetek,

2023. aug. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy sem fèrne bele.

N

2023. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Cég fizeti? Mert ha nem, akkor ez őrült sok pénz olyasmire, ami nem érdekel. Úgy nem mennék. Meg mégis milyen konferencia?
2023. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Remélem mindenki hallotta a sztorit hogy a csaj felengedte éjszakára a lakására egy barátját akivel hónapok óta chatelgettek, aztán éjszaka meg le volt foliazva az egész másik szoba, és ha nem jönnek a TEK-esek, akkor már halott lenne, a szervei meg eladva. :(
2023. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenki hallotta már ezt a sztorit utolsó, biztos ìgy is volt :D
2023. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmenni egy olyan minkaútra ami nem érdekel az butaság.

Vagy unalmas előadásokra jársz, vagy egyedül lófrálsz a városban napközben.

Azért hogy eset legyen kit dugnia ....

Ebből a pénzből elvihetne olyan útra ami téged is érdekel.

2023. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel a konferencia, én biztos nem fizetném. Ha állja a költségeket (szállás+utazás, esetleg belépő, ha a konferenciára is mész), akkor mennék. A többit fizetném magamnak. Kérdezz rá, hogy gondolta. Ha szívesen meghív, akkor fogadd el lelkiismeret furdalás nélkül.


Exem is ment ilyen konferenciára szép helyre, ahova ő kapott belépőt, de nekem drága lett volna bejutni (pedig picit érdekelt is volna). Azt mondta, jöjjek én is vele, fizeti a szállást, de a belépőt, utazást nem, minden más az én költségem. Ez 3 éves kapcsolatban. Én akkorra már leszerveztem magamnak egy utat egy barátnőmhöz, úgyhogy mondtam, inkább oda megyek, oda olcsóbb is a repülő, ott még nem jártam, és a barátnőm egész nap ráér velem programokat csinálni. Nem akarok az exem meg-nem-hívására azért fizetni egy csomót, hogy egy idegen városban egész nap egyedül lófráljak vagy a szálláson gubbasszak, aztán vele max este találkozzak. Mondtam, hogy nagyon szívesen nyaralok vele, de akkor közösen szervezzük le mikor és hova, és együtt tudjuk tölteni teljesen. Vagyis ha fizetek érte, akkor olyan legyen, ami nekem is megéri. Erre besértődött, aztán nem sokkal később szakítottunk is.


Amúgy mentem már így konferenciára egy barátommal (szexmentesen, tényleg csak barát). Ott az utat is a cég fizette meg a szállást is (amit megoldottunk, hogy én is használjam), nekem csak helyi és étkezési költségeim voltak, ő meg nem költött rám, ő is magának állta, ami pluszban volt. Ez tök fair volt, amúgy sem kapcsolatban történt, mindenki jól járt: neki volt társasága, nekem volt szállás+utazás. És végül úgy alakult, hogy egész sok szabadidőnk maradt várost nézni. Ilyen felállásban még kapcsolatban is mentem volna. De olyanra más kedvéért nem megyek, ami nekem sokba kerül és nem is érdekel.


Egy szó, mint száz: ha hív és fizeti, fogadd el! Ha megengedheti magának, akkor az ő dolga, ő döntött úgy, hogy a társaságodért neki megéri.

Régen nekem is volt ilyen szégyellősségem, hogy nem tudtam elfogadni a meghívást, mert nem volt pénzem, de kihasználni sem akartam. Akkor változott meg a szemléletem, amikor egyrészt lett nekem is pénzem, másrészt elmondta egy (másik) exem, hogy neki ez nem okoz gondot, szívesen meghívja a lányt és fizeti neki azt. Úgyhogy most már gond nélkül el tudom fogadni, mert én őszintén kommunikálom, mit tudok adni, nem hazudok, nem a pénzére megyek, onnantól pedig az ő döntése, nem verem át.

Hidd el, kapott ő eleget tőled, ez egy módja, hogy viszonozzon.

2023. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél menni, nyugodtan fogadd el a meghívást és menj!
2023. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!