Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm fogmosás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogmosás után közvetlenül a törölközőbe törli a száját. Én vagyok túl érzékeny, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés

Szóval fogat mos, öblít, de a száját nem mossa le, és közvetlenül törli a törölközőbe. Emiatt fehér foltok vannak rajta. Szóvá tettem, persze meglett a veszekedés. Azt mondta, úgyis külön törölközőn vagyunk, és megy 2-3 naponta a mosásba, szóval túlreagálom.


Tehát csak fel szeretném mérni. Tényleg túl érzékeny vagyok, vagy másokat is zavarna?



jún. 7. 10:20
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Hahaharmincas 😂


Szerencsére eleget jár műkörmöshöz. Megcsinálja jó hosszú 7 cm-esre a körmét, vörös alapon toszott nagy absztrakt mintákkal. Tudod, ami a pasiknak a legeslegfontosabb dolog. Ez az egyetlen, ami még egyben tartja ezt az egyébként már más dinamikájú, 10 éves kapcsolatot

jún. 7. 20:16
 32/38 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy nem is annyira ajánlott vizet használni fogmosáshoz, mert kiöblíted vele a fogkrém hasznos összetevőit ami megvédik a fogakat. Mondjuk én is öblítek, mert így szoktam meg, de ennek ellenére is fogkrémes marad a szám, vízzel lemosom, mert különben ragad. De hogy beleszóljak abba, hogy más hogyan csinálja az nonszensz.
jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna nyugi és szerintem, ha normálisan kommunikálod felé, akkor az rendben van, nem értem ez miért probléma itt mindenkinek.
jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
70%

28. És akkor nálad ezt hogy kell elképzelni? Fenekedet se mosod meg vízzel, mert már úgyis kitörölted? Hogy ne maradna meg a só meg a cukor a fogak között miről beszélsz ? Akkor minek mosunk szerinted egyáltalán fogat, ha úgyis lenyeljük?? Te nem hallottál még sosem lyukas fogról?

Úgy beszélsz, mint aki sosem evett teszemazt egy spenótot. Senki nem hagyja az olyan cafatokat a szájában amit a nyelvével érez, sosem maradt spenótos a fogad amit nem vettél észre? Csak egy példa, hogy értsd, igenis maradhat kaja a fogai között az embernek úgyis, hogy nem érzi a nyelvével. Ettől még megmosod, fellazul és kiköpöd.

jún. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Én csak finoman megkérdeztem volna tőle, hogy nem szoktad a szádat is lemosni? A fogkrém kimarhatja a bőrödet. És ha nem akarja, hát nem. Miért kell emiatt veszekedni? Mi lesz később pl. a gyerekneveléssel?
jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34, hogy jön a seggmosás a fogmosáshoz? Azt is fogkefével csinálod? Ne költs hozzá ahhoz, amit leírok.


Figyi, ott a cikk, benne van a Harvard professzor neve, aki képviseli a szakmát. Az egyetemnek biztos van általános email címe, írd meg nekik, hogy amit mondanak, az baromság.

jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen a barátnőd, szülei rosszul tanították neki a fogmosás műveletét. Lusta, összecsapja a rituálét. Makacs, nem tanítható. Az élet más területén is hasonló, talán a szexben is. A fogkrém még így is maszatos lehet az arcán.
jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Neked adok igazat, kérdező.

Amúgy az nem zavarja a barátnődet, hogy a selymes kis pofikáján marad az a (lényegében) vegyszer maradvány, ami a fogkrém anyaga? Oké, hogy beletörli, de ez olyasmi, hogy beszappanozom a kezemet, nem öblítem le, hanem beletörlök a törölközőbe (nálam két nap alatt garantált ekcéma). Az arcának ez nem baj, mondjuk a szája körül?

jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!