Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » KÖZVETLENÜL szex előtt tisztál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÖZVETLENÜL szex előtt tisztálkodni nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Többen írják itt gyakorin, hogy közvetlenül szex előtt zuhanyoznak, fogat mosnak. Számomra ez elképzelhetetlen. Az addig oké, hogy napi 1-2x zuhanyzom és fogat mosok, de honnan tudnám, hogy mikor lesz szex? Ha együtt lakunk, akkor főleg nem tudom, mert kb. bármikor lehet (munkaidőben is volt rá példa), ha külön, akkor tudom, hogy melyik este lesz randi, de akkor is odabuszozom, megnézzük a filmet a moziban, eszünk és csak utána jön bármi, az már bőven nem közvetlenül előtte. Most komolyan az lenne a normális, hogy ott van beindulva a párom én meg eltűnök 10-30 percre, mint az amerikai filmekben, hogy "felfrissítsem" magam, amikor mindketten tűkön ülünk? El is lankadna már a vágy, ha még zuhanyoznék, megigazítanám a sminket, szexi ruhát felvennék stb. Én ezt nagyon természetellenesnek tartom és nem normális szerintem, én vagyok a fura? Kezet mosni én is ki szoktam menni, de az csak félperc, lemértem... Párom már akkor türelmetlen, ha még egy muszáj-pisilést is megejtek.


De kíváncsi vagyok, hogy ti közvetlenül szex előtt tisztálkodók ezt hogyan csináljátok!



2021. nov. 21. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
úgy hogy jön a pasi és együtt fürdünk vagy fürdés után letámad vagy én letámadom őt N
2021. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Rendivul egyszeru: egyutt zuhanyzunk. Resze az elojateknak. Ha meg ugy jon ki, hogy megse, es az egyik fel akar csak, azt 5-10 perc alatt le lehet tudni. Ha a parod egy pisilest nem tud kivarni az azert vicces.
2021. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg hogy pont előtte tisztálkodj, hanem tiszt alegyél és ne izzadt, büdös.

De ha előtte egy órával fürödtél és nem csinálsz semmit amitől megizzadnál akkor felesleges megint fürödni.

Fél vagy egy óra alatt még nem büdösödik be senki.

Sőt sokszor aza test illat az nagyon jó tud lenni.

Na de ha mégis fürödni kell, akkor lefürdesz és megvan oldva.

2021. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

igazad van, elég nagy hülyeség ezt elvárni. Lehet együtt zuhanyozni, fürödni, ez kifejezetten jó hangulatba hoz, de minden egyes alkalommal? Hamar elkopna a bája.

A lényeg nem is ez, hanem, hogy igényes állapotban legyél szex előtt.

2021. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
#2: roppant vágykeltő lehet az együtt tus, miközben mosod a seggylyukad. 🤣
2021. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 siman megmossuk egymasnak is, nyugi.😁 es ja, vegig all a farkam, meg o is beindul ram kozben.
2021. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
egyutt zuhanyzas? hagyjuk mar, minden alkalommal? elkezdtek smarolni majd baszas helyett elmentek zuhanyozni? nyilvan nem 3 napos budosen kell baszni, de azert nehany ora nem oszt nem szoroz. az ilyenek akik ilyeneket mondanak, vagy evente 1x basznak, vagy sose, vagy szimplan hulyek
2021. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
5: nah te se voltál még rendes párkapcsolatban
2021. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
23%
Le ne tusolj sex előtt olyan izgató a pisi szag meg a kaki szag sex közben.... Jó igénytelen lehetsz
2021. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Átbulizott éjszaka után amikor matt ittasak vagyunk a fene se fog a zuhanyzássalfoglalkozni amikor egész haza úton arra várunk hogy végre egymásnak essünk. Szexelünk amikor jól esik, fürdés előtt vagy utána, tökmindegy. Nem ehhez kötöttem soha a partnereimnél. Sőt szerintem a mocskos szex izgatóbb mint a steril.
2021. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!