Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok úgy, ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy, ha szex előtt nem frissen tusoltam, tisztálkodtam akkor parázok, hogy büdösebb lehetek és ezt megérzi a másik?

Figyelt kérdés
Nem előre megbeszélt szexről beszélek, és nemis 1 hetes nemfürdésekre gondolok. Hanem tegnapeste tusoltam és ma valamikor délután történne meg.
2021. máj. 14. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezen felesleges paráznod sztem, max akkor ha nagyon izzadós típus vagy.
2021. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Tegnap estétől ma délutánig? Nekem az már nem lenne szalonképes. F
2021. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez semmiség. Azt nem is lehet érezni, hidd el. Jó ha tényleg aktív volt a napod és érzed h azért jobban megizzadtal akkor legalabb gyorsan a hónaljad mosd át és ott lent frissítsd fel magad, esetleg egy gyors tusolás. De egy sima irodai ulos nap után délután meg simán belefer.

Amugy nekem jobban számított az exemnel, hogy hiába lefurdott mielőtt mentem hozzá délután, sex előtt kifutott pisilni. Utana jobban éreztem nyalasnal az izt/szagot mint ha mondjuk nem fürdött volna, de nem epp előtte frissen pisilt volna.

2021. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
hat azert masnap delutanra mar boven van szaga a nemiszervnek(kozelrol) ugyhogy jogos az aggodas.
2021. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csicuki ***** válasza:
100%
Ha más nem akkor is emlegyek tusolni max magammal viszem a pasit ès egy kis előjatèk jellegű dolgot tartunk persze csak ha a hely ad rá lehetősèget
2021. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nedves törlőkendők (intim törlők), ha nem tisztálkodsz előtte, izzadós vagy, akkor nyugodtan megtörölheted magad vele, és nem leszel büdös, akár fiú vagy, akár lány.
2021. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!