Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki a másik segglyukát nyalja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a másik segglyukát nyalja,nem gondol bele hogy azon keresztül jön ki a végtermék?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Tudom hogy mi jon ki belole. A farokbol meg a pisi is, es??

L

2021. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Csóknál szoktál arra gondolni, hogy ebből a nyílásból jön ki a hányás?
2021. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen tudat alatt ez teszi különlegessé, tiltottá. Ezért nem a térdkalácsát nyalogatod a másiknak.
2021. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Megmossa utána, nem a wc papírt nyalod le.
2021. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A farokból meg a pisi, sperma, előváladék. A punciból pisi, hüvelyi folyás, vér. Csókolózás közben nyálat cseréltek.

A szex nem egy steril dolog, de ha az ember figyel a higiéniára és egészséges nem lesz gond.

2021. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól összeszedték előttem, hogy egyéb testnyílásokból miféle dolgok szoktak időnként távozni. Nyilván nem akkor nyal az ember puncit(jobb esetben), amikor az illető hölgy menstruál, hanem akkor, amikor éppen tiszta, és nem menstruál. Ugyan ez igaz a hátsó bejáratra. Nem akkor jár ott az ember nyelve, amikor az illető ürít, hanem akkor, amikor tiszta és nem ürít.

Másfelől pedig. Akik csak azért undorodnak ettől a dologtól, mert jajj mi jön ott ki, azt lehet, hogy kiábrándítom egy kicsit, de a kolbászt és a hurkát is a sertésnek a belébe töltik, ahol előtte tudjuk, hogy mi volt. Nyilván a kulcsmomentum a tisztítás, mint ahogy a hátsó bejárat esetében is, ha ilyen dolgokra kerül sor.

2021. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra, hogy a kolbászt a disznó belébe töltik vissza?
2021. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát nem tudom, szerintem tök unforító ez a két terület, és elég gàz, hogy a zemberek ezekjel foglalkoznak, közelítik meg egymást.😨
2021. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
De igen. Amellett, hogy szex közben tiszta, szerintem ez teszi megalázóbbá, mint egy sima orális szexet. Ettől olyan jó.
2021. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!