Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » KÖZVETLENÜL szex előtt tisztál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÖZVETLENÜL szex előtt tisztálkodni nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Többen írják itt gyakorin, hogy közvetlenül szex előtt zuhanyoznak, fogat mosnak. Számomra ez elképzelhetetlen. Az addig oké, hogy napi 1-2x zuhanyzom és fogat mosok, de honnan tudnám, hogy mikor lesz szex? Ha együtt lakunk, akkor főleg nem tudom, mert kb. bármikor lehet (munkaidőben is volt rá példa), ha külön, akkor tudom, hogy melyik este lesz randi, de akkor is odabuszozom, megnézzük a filmet a moziban, eszünk és csak utána jön bármi, az már bőven nem közvetlenül előtte. Most komolyan az lenne a normális, hogy ott van beindulva a párom én meg eltűnök 10-30 percre, mint az amerikai filmekben, hogy "felfrissítsem" magam, amikor mindketten tűkön ülünk? El is lankadna már a vágy, ha még zuhanyoznék, megigazítanám a sminket, szexi ruhát felvennék stb. Én ezt nagyon természetellenesnek tartom és nem normális szerintem, én vagyok a fura? Kezet mosni én is ki szoktam menni, de az csak félperc, lemértem... Párom már akkor türelmetlen, ha még egy muszáj-pisilést is megejtek.


De kíváncsi vagyok, hogy ti közvetlenül szex előtt tisztálkodók ezt hogyan csináljátok!



2021. nov. 21. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek szokásos randizós dolgok, de bevallom, mikor ilyenkor a barátom hazakísért vagy én aludtam nála, bizony elmentem egy gyors zuhanyra, mert ennyi program után, én már simán 2-3-szor pisiltem volna a moziban, vagy ahol épp vagyunk, ha meleg van, leizzadok esetleg, s nekem akkor már nem kényelmes így nekikezdeni otthon a dolgoknak. 5 perc alatt letudható egy kis felfrissülés, s aztán jöhet minden. Persze, ha csak egy gyorsmenetről lenne szó, állva az asztalnál, orál nélkül, mert a folyosón esetleg már annyira egymásnak esünk, abba belemennék, de hosszas kényeztetésbe nem.
2021. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazáértem, és már nem megyek sehova, fixen zuhanyzok, onnantól kezdve akármikor mehet. De ha úgy hozza a helyzet, hogy nekem úgy kényelmes, akkor igenis zuhanyzom. Akár külön, akár együtt. Vagy épp kimegyek pisilni mEbből senki se csinál problémát.
2021. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők sem egyformák. Van, akinek az izzadsága erősebb illatú, és van, akinek másnapra sincs semmi.
2021. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a puncinak van egy kis illata. Ha szex előtt közvetlenül megmossa, akkor semmi illata nem lesz
2021. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!