Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm fogmosás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogmosás után közvetlenül a törölközőbe törli a száját. Én vagyok túl érzékeny, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés

Szóval fogat mos, öblít, de a száját nem mossa le, és közvetlenül törli a törölközőbe. Emiatt fehér foltok vannak rajta. Szóvá tettem, persze meglett a veszekedés. Azt mondta, úgyis külön törölközőn vagyunk, és megy 2-3 naponta a mosásba, szóval túlreagálom.


Tehát csak fel szeretném mérni. Tényleg túl érzékeny vagyok, vagy másokat is zavarna?



jún. 7. 10:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
25%

Jaj ne legyetek már undorítóak most ettem kérdező a 7-el együtt.


Értelek én mert az arcát, száját az ember megmossa és ő rajta hagyja a fogkrémet és inkább letörli. Így van megszokva. Olyan mint egy gyerek. Vagy hozzászoksz, hogy úgy csinálja vagy problémák lesznek.

jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20%

11.


Vagy tudatosan manipulációval ráneveli a szerinte helyes viselkedésre. Ed Kemper csinálta ezt a szerinte idegesítő arcokkal akikkel egy körleten volt a cellája.


Kezd el nevelni, ha nem tetszik a viselkedése. Na persze ne erőszakosan, mert akkor csak lázadni fog, hanem pozitív megerősítéssel, jutalmazással. Persze ne igazán értékes dolgokkal, mert akkor visszaél majd vele, és főleg ne úgy, hogy tudjon róla.

jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

11 Hát...igen. Mindig is azt verték belénk, hogy miután szépen megmostad a szádat, utána felitatod a törcsivel a vizet, mert erre való...

Nem pedig az ételmaradék, fogkrém letörlésére, mivel hogy a törölközőt nem csak egyszer használod.


Érted, a szalvétát, amibe a pörköltös képedet törölted, sem teszed el későbbre.


De az itteni statisztika alapján akkor elfogadom, hogy én vagyok túl kényszeres a gyökér nevelésem miatt.

jún. 7. 10:54
 14/38 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy kényszeres egyáltalán. Alap, hogy lemosod az arcod, szádat fogmosás után is és nem beletörlöd a törölközőbe még akkor is ha a sajátod (ki törölközik közösbe???).
jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
78%

Igazából úgy kell fogat mosni, hogy nem nyomod tele a fogkefét fogkrémmel, mint az Aquafresh dobozon, hogy mindkét végén lelógjon a hosszabb kefe fejéről, hanem csak egy borsónyi mennyiséget szabad használni. Ez pont elhabzik, mire befejezed a fogmosást, és a végén csak köpsz egy alig habosat, szinte csak nyál, és NEM öblíted ki a szádat vízzel, hogy a fogaidon maradt fluorid kifejtse a hatását.


Nem kell semmit megtörölni ezek után, nincs szétmázolva az arcod, nem vizes semmi.

jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki fehér törölközőt.
jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
35%

Fúj. Akkor ha a száját nem vizezi le, a fogkefét se mossa le? A halálom, mikor a gyerek az elektromos fogkefét csak leteszi az üveg polcra és alatta a fehér nyom.

Szerintem nem reagálod túl, barlangban nőtt fel vagy mi?

jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
Rejszolás után töröld a törőlközőbe. Ha megkérdezi mond, hogy mit zavar 3 naponta megy mosásba.
jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

15 érdekes módszer. Én mindig öblítek vízzel, sokszor még szájvíz után is. Egyrészt undorító lenne nekem a tudat, hogy a fellazított lepedék még ott lézeng a számban. Másrészt olyan szomjas lennék rövid időn belül a fogkrémtől, hogy úgyis innék. Akkor meg minek nyeljem le? Inkább menjen akkor ki a számból az egész, ahogy van.


17 a fogkefét lemossa, de egyébként az IS zavarná a kompulzív lelkemet nekem is, ha nem így lenne. A törölköző meg azért zavar, mert esetleg összekeverem, véletlen megtörlöm vele az arcomat, meg szerintem gáz vendégek előtt is pl.


De tudom, tudom... Én vagyok hisztis.

jún. 7. 12:47
 20/38 anonim ***** válasza:
25%
19, valamit rosszul csinálsz, ha fél nap alatt zavaró mennyiségű lepedék keletkezik a szádban.
jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!