Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen sürün szexszelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sürün szexszelnek a boldog párok egymással?

Figyelt kérdés

Azoktól a pároktól szeretnék választ kapni, akik legalább 10 éve boldogságban együtt vannak, és a gyerekek már elhagyták a családi fészket, hogy ök a múlt évben milyen sürün szexszeltek egymással? Illetve volt -e közben félrelépés és elmondták -e a párjuknak?

És végül együtt maradtak-e?



2022. okt. 8. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Szexszeltek?

És te ezt most így xomolyan is gondoltad?

Az ixsz az új xá?

De még a szekszelés is irtó gáz baxxer!

2022. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi aszexuálisak vagyunk. :)
2022. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1./ Bocsánat. Igazad van.

Nem figyeltem oda.

2022. okt. 8. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Naponta 3x. 7 eve
2022. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Amikor még boldog kapcsolatban éltem, akkor minimum naponta, de volt hogy napi többször is. Manapság 0.
2022. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
10 éve vannak együtt és a gyerekek már kirepültek?😂 Nem korai az egy kicsit? Nem húszat akartál írni véletlenül?
2022. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekek nem lesznek, és minden nap szexelünk.
2022. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. kedves válaszadót ( aki a feltett kérdésre egyébként egyáltalán nem válaszolt, csak a helyesírást méltatta a saját szintjén) szeretném megörvendeztetni azzal a jó hírrel, hogy elnézést kérek, hibámból tanultam, és ezután már tudatosabban fogok fogalmazni. ;)

Emellett további kutatásokat végeztem a témával kapcsolatban, és arra az eredményre jutottam, hogy a magyar nyelvben a “szexszel” szó létezik, csak nem mint ige, hanem mint képzett főnév. Itt hibáztam.

Ezután jobban odafigyelek majd a nyelvhelyességre. :)

2022. okt. 9. 10:28
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszadó!

A 10 év természetesen úgy jött ki, hogy a jelenlegi párom az nem az elsö párkapcsolatom.

Most lehet nevetni, de szerintem ez sokaknál elöfordul.:)

2022. okt. 10. 00:46
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
23 éve imádjuk egymást, és ezalatt (eltekintve kétheti agyvelőgyulladás miatti kórházi vendégeskedést) nem múlt el nap szeretkezés nélkül.
2022. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!