Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolatban élők! Együttélésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Együttélésnél mennyi időt töltötök el egymással?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, ebből fél éve lakunk egy lakásban. Létezik hogy valaki sokkal több egyedüllétet igényel? Napi kb 3 órát töltünk el úgy ténylegesen közösen, maradékban mindenki elfoglalja magát valami mással. Eddig még nem zavart ez a dolog, de egy ideje elkezdett. Ha családi program van, vagy valami más akkor sokkal több mint 3 óra, de egy átlagos napon ennyi.

Másoknál ez hogy van?

Én 25L, ő 33F


2020. okt. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A karantén óta 24 órát.
2020. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozunk egész nap,én 8-ig,de 10-re érek haza,és másnap 6-kor kelek.Barátom meg 12-re megy dolgozni és 11-re ér haza.Tehát pont akkor jön haza,mikor nekem kell mennem aludni,és én meg pont akkor megyek el otthonról,amikor ő még alszik.Szombat este vagyunk együtt,meg vasárnap.Meg néha össze-vissza,ha épp nem dolgozom,és hazajön ebédelni.Amúgy én ingázom ő pedig étterembe dolgozik,ezért lett ilyen cifra a helyzet
2020. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk együtt töltött időnek? Reggel általában mindig picit egymástól etolva kelünk. Ha egyszerre, ezt akkor sem nevezném közös időnek, a kötelező körökkel telik. Hazaérünk 5 körül általában, megbeszéljük a napi dolgokat, megcsináljuk amit kell, aztán többnyire mindkettőnknek szabad foglalkozás van.

Hétvégén igyekszünk odafigyelni arra, hogy mindig legyen valamilyen kettesben töltött programunk is, amikor nem csak egymás mellett bambuljuk a tv-t, hanem ténylegesen egymásra figyelünk. Elmegyünk enni, kirándulni, várost nézni, sétálni, stb.

Nem tudnám órában megmondani átlag mennyit foglalkozunk egymással. Ha kevésnek érzed, akkor fektessetek nagyobb hangsúlyt a közös programokra, ne üljetek mindig otthon.

2020. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ún. "énidőt" mindig hagyni kell a másiknak. Az életed kötöd vele össze nem fizikailag magadat, nem sziámi ikrek vagytok. Nálatok nem ez a gond. Hanem hogy te kevesled. Kérdezd meg magadtól, hogy miért? S kérdezd meg azt is, hogy a többi dolog, szokás, vagy akármi ami mostanában elkezdett zavarni (borítékolom van még pár) miért zavar? Mi hiányzik a kapcsolatotokból? Mi az amivel vissza tudnátok hozni a lángot? Ilyen kérdések akkor merülnek fel valakiben ha vagy eleve veszett fejsze volt a történet és csak belesodrottak az együttélésbe vagy kezd ellaposodni egy kapcsolat.
2020. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában egy közös ebéd és közös vacsora idejét. Múltkor olvastam, hogy átlagban a párok napi 8 percet beszélgetnek egymással. A három óra ehhez képest elég jó.
2020. okt. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb ennyi, de nekünk egy így jó. Nem vagyunk összenőve, mindkettőnknek van munkája, hobbijai, stb. és így is szakítunk időt egymásra. Napi 3 óra nem kevés szerintem egy átlagos napon.
2020. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az együtt töltött időbe beleszól a mindennapi gondok és a munka.Ha kell a pénz azért sokat keĺl dolgozni és így csökken a szabadidő de lesz pénz ez az amit kevesen tolerálnak
2020. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!