Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi időt "kell" egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt "kell" egymással tölteni?

Figyelt kérdés

Ebből a kérdésből merült fel bennem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Érdekel, hogy van-e "én időtök"? Ha van az mennyi? Mennyi a "normális" szerintetek?


Kérlek hagyjátok az ilyen sablon szövegeket, hogy amennyit annak érzel, ahogy nektek jó stb.

Kifejezetten az érdekel, hogy szerinted mennyi, illetve nálatok mik a szokások.


2020. nov. 5. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi nagyon sokat beszélgetünk, minden nap órákra tehető, amit egymással foglalkozunk. Nem filmet nézünk, nem csak egymás mellett létezünk, hanem konkrétan egymással foglalkozunk.
2020. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk kevés volt, eleinte még csak-csak, (kiharcoltam) de aztán arányaiban többet volt a haverokkal, mint velem. A végefelé már csak heti/2 heti 1 találkozónk volt (miatta, én szerettem volna többet), végül kiléptem a kapcsolatból. Hiába mondta hogy szeret, hetente, 2 hetente érdemlek 1 napot? Haverok meg 2 hétvégi napból kettőt? Menjen a jó büdös francba!
2020. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, sablon, de tényleg egyénfüggő.

Nekem jól esik az, ha hetente legalább egy napot tök egyedül vagyok. Mindentől és mindenkitől mentesen.

2020. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az énidőm a gyerekek délutáni alvásideje. Este a mi időnk, nappal a család ideje (gyerekek+mi). Nem tudom órákra lebontani, mert nem lehet annyira fixen összehangolni 4 db 6 év alatti gyermeket, de ami csak a saját az 0-2 óráig terjed, a közös pedig fél-3-4 óráig naponta, fáradtsági szinttől, gyerekek egészségi állapotától és az aznapi és másnapi programtól is függ. Igyekszünk minél többet foglalkozni kettőnkkel, hogy ne csak a gyerekek miatti logisztikáról szóljon a házasságunk, egyelőre úgy érzem, jó az irány.
2020. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi 6 honapja költöztünk ossze a parommal. Nalunk az elején ez problema volt, nekem keves volt neki meg eleg. Most beallt egy rendszer, en sem zavarom ot amikor csak unatkoztam, elkezdtem videojatekozni, o is talan jobban odafigyel hogy aktivabban toltson velem idot ha feltoltodotr a saját idejeben. Sztem ez megint mashogy lesz ha vege lesz vegre a covid oruletnek es mas emberekkel is talalkozunk meg eljuka sajat kis eletunket mert tobb lesz az igenyunk a kettes progikra. Most az h egesz nap latjuk egymast sztem pont minosegi idobol vesz el
2020. nov. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Egy éve élünk együtt a férjemmel. Ő itthonról dolgozik, én még egyetemista vagyok illetve gyakornok vagyok heti két napot egy cégnél szintén home office-ban.

Nekem sok én-időre van szükségem, napi 2-3 óra akár, de volt hogy egész nap egyedül akartam lenni. Most így hogy folyton együtt vagyunk mert mindketten itthonról csináljuk a dolgainkat nagyon határozottan meg kell szabni hogy most ne csak együtt főzőcskézzünk vagy pl filmeztünk este, hanem minőségi időt is töltsünk együtt és beszélgessünk. Heti 2-3 nap van "randink" amikor sétálunk kint a lakásból egy órát a szabadban és csak beszélgetünk hogy közel legyünk lelkileg is, ne szottyadjunk bele az egymás mellett élésbe. De persze otthon is van amikor nap közben egy rövid 10 perces komoly beszélgetés lemegy mert éppen történt valami a suliban munkában.

Férjem szokott bevásárlós lenni és amíg elmegy boltba addig van 1-másfél órám kicsit egyedül lenni zenét hallgatni stb.

24L

2020. nov. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk vegyes. Imádok egyedül lenni. Délután viszont örömmel várom haza a feleségem.

Nehéz megfogalmazni. Nekem a napi 4 óra énidő nagyon kell.

Ő meg... Elvárják, hogy "szórakoztassam".

2020. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Elvárják =elvárja
2020. nov. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem lehet ezt mérni. Van, hogy 4 után mindketten letesszük a munkát, de utána is max. olyan dolgok miatt szólunk egymáshoz 8-9-ig, ami létszükséglet, aztán csak a fennmaradó 1-2 órában foglalkozunk egymással. Máskor pedig szinte azonnal egymással kezdünk foglalkozni. Introvertáltak vagyunk mindketten, nagyjából meg szokott egyezni, mennyi énidőre van szükségünk, és ezt anélkül össze tudjuk egyeztetni, hogy túl sokat kelljen beszélnünk róla.
2020. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk a munkanapok úgy működnek, hogy fél 4 körül vagyunk már itthon, meló kész. Ilyenkor leülünk, nyáron megiszunk egy citromos sört, párom szokott pipázni akkor kimegyünk a teraszra, megbeszéljük kinek milyen napja volt. Utána leülünk a saját dolgunkkal szöszmötölni, mondjuk 5 és fél7 között, akkor vacsorázunk. Utána szoktunk együtt játszani valami videojátékot, nézünk valami sorozatot és megyünk lefeküdni.

Szóval 4-5 óra egymással foglalkozás és bő 1 óra én-idő.


Hétvégén együtt ébredünk, még beszélgetünk az ágyban. Felkelünk, főzünk együtt ebédet, kajálunk. Utána 1-3 óra "szabad foglalkozás", olvasás, játék, én szoktam még híreket/cikkeket olvasni, videókat nézni. Aztán délutántól éjjelig közös program.

(Vagy elmegyünk kirándulni és egész nap együtt túrázunk.)


Nyilván ezek nincsenek kőbe vésve, de egy átlagos napunk így néz ki. Ez bevált, mindkettőnknek tökéletes. :)

2020. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!