Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már, hogy nem tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy nem tudtatok beszélni egymással, napokig,hetekig?

Figyelt kérdés
Történt valami, vagyis több minden amire visszavezethető, főleg régi dolgok amiket soha nem mertem felhozni, szólni érte, elnyomtam évekig és már nem bírom, de elmondani sem tudom, hogy mennyire fájnak. Pl. az exel beszél meg mindent, hozzá fordul mindennel, mintha együtt lennének, de velem él. most már látom rajta, biztosan, hogy neki ő az első mindenben, felnőtt gyerekük van, közös munkaügyek.... én meg csak vagyok. De már nem tudok mondani semmit, kerüljük egymást, és nem tudok kinyögni semmit.
2021. márc. 29. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valaki légyszi írja már le ide is, hogy a nőknek a normális pasik kellenek! Köszi!


Egyébként, mit kéne mondanod? Te ennyire tartod magad, értelemszerűen ezt is kapod. Ha neked ez kell, akkor hajrá, csináld csak tovább!

2021. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer volt. Szét is mentünk.

A témához még annyit, hogy aki olyannal kezd akinek gyereke van mástól, az fogadja el, hogy sosem lehet az első helyen a fontossági sorrendben.

2021. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Savlekotő ***** válasza:
Együtt élünk,gyanítom ő csak lakik nálad de az exel van érzelmileg fejben .. Őszinte nyílt Kommunikáció csodákra képes.
2021. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Savlekotő ***** válasza:
Ahol meg már ilyen a kommunikáció h nincs is és kerülés van ott jövője sincs annak ami már nincs is,ahol emberi kapcsolat sincs ott végképp nincs párkapcsolat házasság stb,ha a sima emberi dolog is nulla.
2021. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Talán ezért is működik ilyen jól már 24 éve, mert nincs olyan, amit ne tudnánk megbeszélni egymással.
2021. márc. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!