Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen hatással van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van egy párkapcsolatra ha a felek megosztják egymással GPS koordináta szerinti helyüket?

Figyelt kérdés
Így folyamatosan látják, hogy földrajzilag éppen hol van a másik... telefonja.
2018. máj. 18. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi GPS nelkul is tudjuk hol a masik nekunk ez nekem okoz sem gondot sem egyeb hatast a parkapcsolatunkra....
2018. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem tudom, mert én ilyet sosem tennék. Szerintem sok felesleges bonyodalmat szül.
2018. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Baromsag egy jó parkapcsolat alapja a bizalom...
2018. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez már túlságosan paranoia. Ha meg valaki "csalni" akar, az úgyis megoldja, pl. otthonhagyja a telefonját, vagy valami alkalmazással fake helyadatot állít be stb.
2018. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez beteges.

Mi mindig elmondjuk egymásnak, hogy hova megyünk, és sose merült fel, hogy a másik esetleg nem ott van, ahol állítja.

Ha úgy érezném, hogy a párom egy hazug féreg aki megcsal, akkor szakítanék, nem pedig plusz energiát fektetnék a dologba :D

Ha nincs bizalom, akkor soha nem fogom megérteni, hogy minek van együtt a két ember.

2018. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk meg van osztva, sosem nézem, hol jár, ő sem. De ha bármi lenne, tudnánk. Normális kapcsolatban nem okoz semmit, betegben meg nem tud jót okozni semmi.
2018. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy pont megvan a bizalom és a cél nem a másik ellenőrzése, hanem pl. azért ne kelljen felhívni a másikat, hogy hol van.
2018. máj. 18. 12:10
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon gáz. Senkivel nem osztanának meg és nem is várnám el.
2018. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Miért kéne tudnia, hogy éppen hol vagyok? Magánszféra nuku? Nem a kutyusa vagyok, aki elkóborolhat. :)
2018. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

"azért ne kelljen felhívni a másikat, hogy hol van."

De érted, miért kellene felhívni hogy hol vagyok, ha előre megbeszéljük, hogy hova megyek? :D

2018. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!