Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Milyen gyakran szexeltek egymással?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekel, hogyha pl. nem egy időben dolgoztok, esetleg gyerek is van, hogyan oldjátok meg, hetente hányszor sikerül?

Természetesen írhat olyan is, akinél nincs gyerek és otthon vannak, stb.

Kíváncsi vagyok.


(Troll válaszok meg szeretőre vonatkozó válaszok nem érdekelnek.)


2021. máj. 17. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Mi csak havi 2x kb, de abból a tekintetből szerencsés a helyzetünk, hogy ez mindkettőnknek jó.

Sokszor beszéltünk már róla, hogy ez 33-35 vajon baj e, de mindig arra jutottunk, ha nekünk ez igy jó, akkor miért lenne baj? :)

2021. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Változó. Vannak "mélypontok" amikor csak havi 2-3 alkalom van, de vannak olyan időszakok amikor hetente van legalább 3 alkalom.
2021. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Én állandó délelőttös vagyok (7:30-16:00, pénteken meg 7:30-13:00), az élettársam meg 3 műszakozik (6-14, 14-22, 22-6, heti váltásban). Rohadtul szar, hogy kb. csak hétvégén van időnk együtt lenni, de neki még akkor is sokszor van túlóra. Heti 1-2-szer jó, ha van időnk/erőnk a szexre. De olyan is van, hogy hetekig semmi.

Ha gyerek is lenne, akkor tutira egy perc időnk nem lenne kettesben!

2021. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Három gyerek van, 15, 10 és 4 évesek. A kicsi sokszor velünk alszik még. Kb. minden másnap van szex, de ez nincs kőbe vésve. Igyekszünk megoldani, nem ragaszkodunk az ágyhoz. Volt, hogy hetekig a fürdőben tudtuk megoldani. De legtöbbször a kanapén. Hétvégén is korán kelünk, megszoktuk. Ilyenkor van több idő egymást kényeztetni, 7-8-ig minden gyerek alszik. Hétköznap kétszer meg legalább egy gyors menetet beiktatunk.
2021. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten nap közben dolgozunk, szabad hétvégékkel. Heti 5-8 alkalommal vagyunk együtt, ez régen is így volt. Gyerek nincs és nem is akarunk soha se! (11 éves kapcsolat)
2021. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Másfél éves a kicsi, párom éjszakás vagy nappalos rendben dolgozik, én szinte alig alazok, sokszor felvan a gyerkőc



Csak akkor marad ki egy nap ha ha tovabb képzésen van és kétnaponta tud csak hazajonni. Ez évente egyszer 2 hét kb.


Se terhessegem alatt, se mióta megszuletett a gyerekünk nem marad ki nap. Szülés utan orál volt, napi többször, ki se birtam volna. Ahogy hazajottunk elkaptam.


Reggel mindig szexel indítjuk a napot, este mindig azzal zarjuk, de általában napközben ha van rá lehetőségünk sosem hagyjuk ki.


28n/44f

2021. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
2-3 naponta, de van hogy napi többször, ez főleg hétvégékre jellemző amikor több időnk van. Irodai munkarendben dolgozunk, de most otthonról. Gyerek nincs, 7 éves kapcsolat.
2021. máj. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
2-3 naponta, de van hogy egymás után többször is. 33f-32n
2021. máj. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2 éve élünk együtt, negyvenesek vagyunk, gyerekek is vannak. Így a körülmények nem mindig adottak, de ha igen, akkor heti 5 akár. Ha sűrű az élet, azért heti 2 akkor is mindenképp.
2021. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
59%
Heti 1-2 alkalommal. 24/N
2021. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!