Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Milyen gyakran szexeltek egymással?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekel, hogyha pl. nem egy időben dolgoztok, esetleg gyerek is van, hogyan oldjátok meg, hetente hányszor sikerül?

Természetesen írhat olyan is, akinél nincs gyerek és otthon vannak, stb.

Kíváncsi vagyok.


(Troll válaszok meg szeretőre vonatkozó válaszok nem érdekelnek.)


2021. máj. 17. 21:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

Heti 1-2 úgyszintén, 4 éves kapcsolat, 23L és 24F.

Egy éve együtt élünk, home officeban dolgozunk mindketten, nekünk ez eléggé közrejátszik most. Azelőtt heti 2-3 simán volt, de akkor mindketten mentünk koncertekre minden héten, fesztiválokra, sokkal mozgékonyabb életünk volt. Most kicsit ingerszegény lett a covid miatt.

Hála égnek a kapcsolat minősége nem romlott, sőt. Sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, túléltük az összezártságos időszakot. Szex ugyan csak heti 1-2 van átlagosan, de minden este bújunk egymáshoz, minden szünetben odajön és ad egy homlokpuszit, ha elmegy mellettem megsimogat, átölelve alszunk el stb. Szóval az intimitás most ilyen módon van meg, de én imádom ezt is. :)

23L

2021. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

Egy éve vagyunk együtt, 5 hónapja együtt is élünk. Heti egy az fix :) Páromnak nem elsődleges a szex, sosem volt az. Én el tudnám viselni többször is, mert isteni vele, de beérem ennyivel is.

Intimitás van, rengeteg beszélgetés, összebújás.

Én nappal dolgozom irodában, ő heti váltásban délelőtt vagy délután. Ha délutános akkor is megvárom míg hazaér, hogy kicsit tudjunk beszélgetni.


39N/43F

2021. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Mi heti 3-4 alkalommal. 40N/44F
2021. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 56%-os, neked miért kell lehúzni minden válasz százalékát? Talán nem tetszik, ha az emberek őszintén válaszolnak? Vagy savanyú a szőlő?
2021. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
Azt ugye tudod, hogy a százalékok minden értékelés után változnak, tehát most megneveztél valakit, aki akkor éppen 56%on volt, de lehet, hogy már 80on van? Kedves #14-es válaszoló, szerintem ne papolj szőlőkről, amíg az értelmi szinted meg se üti azt a gyümölcsét.
2021. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Heti 4-6 alkalommal, attól függ, mennyire vagyunk fáradtak, elfoglaltak, menstruálok-e.


5 éve élünk együtt.

2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Változó. Most pl heti 1 volt, volt olyan is, amikor két hétig nem volt, meg olyan is, amikor minden nap.

Fél éve vagyunk együtt és 3 hónapja lakunk együtt.


22/L, 21/F

2021. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10 hónapja egyáltalán nem. 29 éves kapcsolat. F
2021. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!