Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tolerálnád, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnád, ha a párod rendszeresen marihuánát fogyasztana?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 4.5 évvel ezelőtt a mostani párommal, aki már akkor sem titkolta, hogy szeret füvezni. Kezdjük ott, hogy Hollandiában járta ki az egyetemet, aztán visszaköltözött Pestre, majd utána nem sokkal beindított egy vállalkozást. Mi Budapesten ismerkedtünk meg, neki akkor már megvolt a saját vállalkozása, lakása. Lenyűgözött ő maga, valamint a sikerek is amiket elért az életben. Úgy érzem, hogy emiatt könnyebben szemet hunytam a füvezés felett, ami engem belül mindig is zavart. Egy másik ok, ami miatt elnéztem az az, hogy a párom nem volt lecsúszott, sőt, valamint tisztában volt a kötelességeivel, és inkább csak napvégi kikapcsolódásként jelent meg a füvezés. Ez manapság nagyrészt még mindig így van, de többször előfordult az is, hogy már délután rágyújtott egy “rendes” cigire, amikor éppen nem volt semmi dolga a vállalkozással. A napi szintű fogyasztás nekem kissé visszataszító, még akkor is ha tisztában van a kötelességeivel és nem a fűnek rendeli magát alá (ez lenne a természetes ugye). Párom állítása szerint neki ez a kikapcsolódás, és amíg helytáll, valamint nem változtatja meg a viselkedését a fű, addig rendben van. Azt mondja nem függő, mert hetekre le tudja rakni, ha épp úgy dönt. Erre volt már példa, igen, de aztán mégis visszatért. Nem szeretném őt elveszíteni, mert szeret engem nagyon, jól bánik velem és jól is élünk, viszont nagyon zavar ez a szokása. Azt sem tudom, hogy meddig lehet ez tolerálni, úgyhogy első sorban erre lennék kiváncsi, hogy ki mit gondol a helyzetről.

Köszönöm ha válaszolsz.



2022. febr. 16. 13:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire. Soha nem lennék együtt drogossal.
2022. febr. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
32%
Egy növényről beszélünk még mindég. Az itt válaszolgatók ha sok más országba születtek volna, és ugyanez lenne a hozzáállásuk, akkor bizony egyedül maradtak volna 😃
2022. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül😂? Vagy inkább függőségektől mentes párt választ.
2022. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát az a baj h a manipulációs szöveggel s a sikereivel tudja irányítani a gyenge embereket az ilyen.

Nekem volt egy Pesti pasi.

Azt mondta kokain és alkohol függő volt, de letette. Börtönben is volt fiatalon, de feltűnően bizonygatta h ott mindenkivel kijött, hol ott köztudott h egy cellán belül valaki csicska lesz. De inkább nem faggadtam nem érdekelt. Állítólag az anyja miatt lett drogos mert nem foglalkozott vele, de 38 évesen mindenben az ő véleménye számít, szóval fura... Van lakása, vállalkozása. Nagyon tudott szeretetet adni. Viszont a reakcióiban, beszédeiben, éreztem hogy valami nem oké. Parajonás, bipoláris néha nárcisztikus viselkedést mutatott. Volt egy kutyusa, vele is hol nagy szeretettel bánt hol agresszívabb volt.

Füvezett. Állítása szerint fájdalom csillapítónak használta, orrcseppezett állítása szerint allergiás, állandóan hányt néha befosott állítása szerint ételallergiás, a dereka háta mindig fájt állítása szerint a régi munkái miatt, voltak pánikjai ha egyedül volt, azt mondta neki mindig kell élettárs akár ismeretlenül azonnal, kutyája is volt h befosott pánikozott.

A sexre használhatatlan volt, közben általában lelankaft neki, ezáltal már nem is kívántam, csak nem mondtam meg neki. Egója az egekben, s persze mindenki hibás, csak ő nem. A másik pillanatban ma született bárányként viselkedett.

3 óránként füvezett, nap végén meg az volt az esti programja. Olyankor békén kellett hagyni. Nos ez a som egészségügyi gondot a sok fű okozza, a kutyájának is. Van egy cicám, meg akartam neki mutatni, de óckodott tőle, azt állította h allergiás a macska szőrre, nemmily érdekes a kutyáéra nem, de nem szóltam semmit.

Véletlen adtán, hazavitt s a macskám hátracsapta a füleit s oda se jött hozzám míg el nem ment, pedig mindig üdvözöl. A macskák szabadok nem csicskulnak be, a kutyákkal ellentétben, s ráéreznek ki rossz s ki nem.

Az exével beszélt telefonon s úgy üvöltött vele a semmin, h rosdzul lett a nő, elgondolkodtam h akkor az a szerencsétlen miket élhetett még át.

Olyan dolgokkal akart megfogni mint a pénz(nem tudta h nekem van dögivel), autós gyorshajtás(nemtudta h én driftelni jártam), pest gyorskajáldáiba elvitt étterem címén(nemtudta h azért mert vidéki vagyok nekem nem ismeretlen Pest, s tzdom mi az h étterem), s ezeken ki volt akadva. Mert h cuki vagyok s ezektől miért nem ájjulok el. De mivel nő vagyok nállam nem ezek a férfi jellemzői.

Szerintem valahol legbelül a nőket semmibe nézi, szerinte egy nő ne dolgozzon, mosson főzzön, takarítson s neki segítsen. Tehát önmagát nem valósíthatja meg...

Sokat hazudott, másnak adta elő magát mit aki valójában, állandóan manipulálni akart, nem tetszett h nem önmagát vállalta. Ezálltal egyszerűen nem volt jó vele beszélgetni sem... Azt hitte mert az anyját be tudja etetni h az jó az a fű, engem is be fog, de nemtudott.Csak próbáltam a tükörképét megmutatni.

Én nem élek ilyesmivel, de zárt térben előttem is szívta, a füsttől állandóan szédültem, hányingerem volt, s fájt a fejem.

Okos volt, ügyes, el tud látni dolgokat, de függőbeteg s nem tesz ellene 100%-san h meggyógyuljon. Az embereket is manipulációs szöveggel kihasználja. Egyedül nem tud létezni, depressziós lesz.

Az ilyen emberek magukat sem vállalják fel, ezért megbízhatatlanok, ha te nem úgy viselkedsz pótolja mással majd úgy néz a szemedbe mintha mi sem történt volna.

Néha olyan igénytelen volt...

Azok bírják elviselni akik nem szeretni és szeretni kapcsolatot keresnek, hanem valamilyen haszonból(pl. pénz, lakhatás).

Én nem bírtam, s nem akartam látni a nagyon agresszív oldalát, azt akartam biztosan hagyjon békén, okosan összezavartam s kiléptem.

Aki nem használ tudatmódosítót az nemtzdja párként elviselni azt aki használja, ha tagadja is ki fog derülni.

Ezek az emberek legfőbb szerelme és irányítója a tudatmódosító, nem önmaguk. Sose tudhatod mi vár rád.

Nekem erre nincs szükségem.

Mostani párom nem él ilyenekkel, fontos neki az együtt töltött idő. Ő azt mondta neki nem cseléd sem anya pótlék kell, hanem nő.

Nyílván magamtól megteszek dolgokat, de nem ez az elsődleges. Vele járunk olyan helyekre ahová kiöltözhetek, megértő velem, ha kell romantikus is tud lenni, sok közös élményünk van, vele van kedvem bármihez, a sex is nagyon jó, nőnek érzem magam mellette.

Ezek tudatában neked kell döntened h ezeket akarod, vagy nem. Mi nem dönthetünk helyetted.

2022. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%

Azt h napi rendszerességgel igen is függő! A függő pedig meg tudja állni kis ideig h ne használja, de örökre nem.

Ráadásul nem vagy mindig vele, nem látod h akkor mit csinál, mondani meg azt mond amit akar.

Most minden oké, mert meg keresi rá a pénzt.

De ha nem fogja tudni megteremteni, na akkor látod majd meg egy olyan arcát, amit sosem láttál még!

2022. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa, nekem is volt ilyen pasi. Egyszer nemtudta időben beszerezni, na azt a viselkedést látván akkor mondtam h innen húznom kell. Sose tudhatod mikor vállik "szörnyé" mert éppen nincs anyag.
2022. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!